Wenus w Strzelcu - szczęśliwy czas dla miłości

Wenus to bogini miłości, samouwielbienia, pieniędzy i wszystkiego, co piękne. Symbolizuje również harmonię - do czasu, gdy nie spotka się z przebojowym Strzelcem! Ich astrologiczny romans rozpoczął się w Dzień Wszystkich Świętych i będzie na nas wpływać aż do 25 listopada. To dobra wiadomość przede wszystkim dla singli, których w tym czasie czeka wiele przygód. Bez względu na retrogradację Merkurego w Skorpionie poczujesz zewsząd miłosne wibracje. 

Wenus w Strzelcu - eksplozja miłości

Gdy Wenus rządzi Strzelcem, love is in the air. Wolny duch Strzelca zachęca nas do życia pełnią parą. To moment sprzyjający spotkaniom towarzyskim. Strzelec jest poszukiwaczem przygód, więc gdy kroczy przez niego muza miłości, przyciąga egzotycznych ludzi i miejsca. Teraz wyjątkowo możemy czuć chęć porzucenia starej rutyny, wyjścia poza własne granice. Osoby znajdujące się w wypalonych związkach jak nigdy poczują w sobie siłę, by skończyć to, co je ogranicza. Bez obaw - po to, by odkryć nową miłość, która będzie większa od tej znanej dotychczas. W tym już dopomoże strzała Strzelca (amora)! 

Wenus w Strzelcu - zakochasz się w inności

Strzelec nie lubi stać w miejscu, więc z łatwością da się porwać w taniec Wenus. Dla szczęśliwych związków to dobry czas, by nieco ożywić miłosną atmosferę. Teraz warto wybrać się w podróż last minute w kierunku, w który wcześniej się nie udaliście, lub zapisać się wspólnie na ciekawe warsztaty. Jeśli nie planujesz wycieczki za granicę, zmień miejscówki, do których zazwyczaj chodzicie, a poczujesz przypływ nowej, świeżej energii! Single mają szansę znaleźć miłość tam, gdzie najmniej by się jej spodziewały. Inność będzie teraz szczególnie ekscytować, a miejsca w jakiś sposób powiązane z nauką (szkoła, biblioteka, muzeum, klub książki) będą sprzyjać poznawaniu nowych kochanków. Możliwe, że za chwilę rozpoczniesz nowy związek lub zamienisz przyjaciela w przyjaciela z korzyściami. 

Spędzanie pieniędzy przyniesie chaos, a oddanie się miłości kwitnące uczucie.

Wenus w Strzelcu - uważaj na wydatki

Wenus i Strzelec cenią sobie uczciwość oraz zaufanie. Otwórz się - zaufaj przestrzeni, daj się porwać w wir nowych doświadczeń. Uważaj tylko na nadmierne wydatki, bo natura Strzelca nie sprzyja finansom. Pod jego wpływem będziesz chcieć doznawać uciechy tu i teraz, opróżnić swój portfel bez zastanowienia. Nawet najmniejsze ryzyko może sprawić, że do końca miesiąca zostaniesz bez grosza. Zamiast frywolnie spędzać pieniądze, zajmij się mądrą inwestycją. To może być bilet w daleką podróż, karnet jogi lub coś związanego z edukacją. Nad wydatkami z głową będzie czuwać Wenus, która chce dla ciebie jak najlepiej.

Ideą Wenus w tranzycie Strzelca jest nauka poprzez miłość czy przyjaźnie - dzięki temu pogłębiają się twoje relacje. W tym czasie seks i miłość gwarantują dobre samopoczucie pomimo wiszącej nad nami retrogradacji Merkurego. Baw się dobrze i korzystaj z nowych doświadczeń, które pojawiają się na Twojej drodze.