To nie pierwszy raz, kiedy Beyoncé i Jay-Z rozdają bilety na swoje show. W ubiegłym roku głośno było o akcji, mającej docenić fanów angażujących się w działalność charytatywną. Wtedy słynne małżeństwo nawiązało współpracę z dwoma organizacjami The Prince's Trust oraz Global Citizen, a efektem tego projektu był konkurs "BeyGOOD/DoGood", w ramach którego można było wygrać bilety na europejskie koncerty artystów. O co chodzi tym razem?

Weganie dostaną darmowe bilety na koncert Beyoncé i Jay-Z. Dożywotnio!

Nie jest tajemnicą, że Beyoncé promuje weganizm. Gdy artystka przygotowywała się do zeszłorocznego koncertu na festiwalu Coachella, zachwalała wegański "22 Days Nutrition Meal Planner", który stworzyła razem z trenerem Marco Borgesem. Plan oparty był na książce o nazwie "The 22-Day Revolution". Co ciekawe, pierwsze wzmianki o tym projekcie pojawiły się już w 2015 roku, kiedy wokalistka zamieściła na swoim YouTube wideo "22 Days Nutrition". Gwiazdy zamieściły również przedmowę w nowym dziele Borgesa ("The Greenprint: Plant-Based Diet, Best Body, Better World"), gdzie przyznają, że dieta wegańska to po prostu styl życia. Beyoncé i Jay-Z poszli o krok dalej i zorganizowali konkurs dla swoich wegańskich fanów.

Uczestnicy akcji Marco Borgesa będą mieli szansę wygrać dożywotnie (a dokładnie przez 30 lat) bilety na koncerty sławnej pary. Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w losowaniu? Wystarczy do 22 maja zarejestrować się w programie. Spokojnie, nie trzeba przejść całkowicie na "vegan diet", akcja pozwala na stopniową lub częściową zmianę diety na roślinną (bezmięsne poniedziałki albo dwa całkowicie wegańskie posiłki dziennie). Jest tylko jeden minus - konkurs dotyczy tylko pełnoletnich obywateli USA.