#ELLEtogether 

Po raz pierwszy po akcji #zostańwdomu i okresie kwarantanny zaprosiliśmy naszych gości na ulicę Foksal 19, aby mogli razem z nami świętować ukazanie się wakacyjnego numeru ELLE - tym razem w duecie z ELLE Man. Całemu wydarzeniu przyświecało hasło #ELLEtogether - bo tego lata łączymy się nie tylko z naszym męskim odpowiednikiem, ale w końcu, po wielu miesiącach rozłąki, także z naszymi przyjaciółmi, znajomymi i rodziną. 

Podczas panelu, który miał raczej formę niekończącej się, luźnej rozmowy z dawno niesłyszanym znajomym, prowadzonego przez redaktor naczelną magazynu ELLE, Martę Drożdż oraz redaktora naczelnego ELLE Man, Oliviera Janiaka nasi goście - Magda Mołek oraz Tomasz Sobierajski opowiadali o tym jak zmieniły ich ostatnie miesiące, oraz o bliskości i tęsknocie, o ludziach i naszej miłości do nich. Na chwilę wpadł do nas także bohater jednego z numerów - Sebatian Fabiański, który na łamach nowego ELLE Man opowiada o swojej twórczości i o tym, jaki wpływ na nią miał jego tata. 

Zrozumieliśmy, że jesteśmy zwierzętami społecznymi. Ładniej to się określa "istoty społeczne". Ale w tej pandemii zrozumieliśmy, że jesteśmy własnie zwierzętami. Każdy miał taką żywą potrzebę, czyli coś co nie jest przefiltrowane przez mózg, spotkania z drugim człowiekiem, poczucia czegoś bliskiego, przytulenia...

Wydarzenie odbyło się w koncepcie FHouse, który po raz pierwszy otworzył się właśnie dla nas. Nie zabrakło również zaprzyjaźnionych marek - byli z nami Aperol (serwowaliśmy nasz ulubiony, wakacyjny Spritz) i Cisowianka Perlage.

Pełną fotorelację ze spotkania znajdziecie w naszej galerii. Trzymajcie się razem! #ELLEtogether