Wakacyjne paznokcie - czy wybrałyście już ulubione kolory i wzory? Internet, a zwłaszcza popularne serwisy społecznościowe typu Pinterest aż kipią od inspiracji i pomysłów na letni manicure. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki "summer nails" albo "summer manicure", żeby sprawdzić co dziewczyny robią sobie na pazurkach. 

Wakacyjne paznokcie to nie tylko ostre, neonowe kolory, albo troszkę subtelniejsze pastele (sprawdź róż, zieleń, niebieski, czy żółty). Mani w tych barwach zawsze się sprawdzi, ale warto poeksperymentować również z wzorkami. Sprawdźcie nasze pomysły na najmodniejsze wakacyjne paznokcie tego sezonu:

Wakacyjne paznokcie: ananasy

Tak! Latem króluje manicure z ananasami. Te egzotyczne owoce na paznokciach będą pasować podczas wycieczki do ciepłych krajów. Pasują z białym, zielonym, fioletowym lub niebieskim tłem. A niektóre dziewczyny zamiast ananasów wybierają banany. Skusicie się?

Wakacyjne paznokcie: kaktusy

Drugim najpopularniejszym trendem są właśnie kaktusy. O sukulentach na paznokciach i trendzie botanicznym pisałyśmy już wcześniej, ale nie mogłyśmy o tym nie wspomnieć także tutaj. Najczęściej na paznokciach malowana jest opuncja, ale zdarzają się także inne gatunki. Kaktusy świetnie łączą się z lekko geometrycznymi, azteckimi printami. 

Wakacyjne paznokcie: flamingi

Po ananasach i kaktusach przyszedł czas na różowe ptaki, które występują w strefie klimatów ciepłych i gorących całego świata poza Australią. Na falmingi powinny się skusić osoby z dłuższymi paznokciami.

Wakacyjne paznokcie: egzotyczne kwiaty i palmy

Trend botaniczny króluje nie tylko we wnętrzach, czy modzie, ale również w świecie mani. W tym sezonie polecamy liście palmy lub egzotyczne kwiaty. np. strelicję królewską, echmeę czy guzmanię. 

Wakacyjne paznokcie: oczy

Ten wzór sprawdzi się także podczas chłodniejszych miesięcy. Delikatnie narysowane oczy z pewnością kojarzą się wam również z butami i akcesoriami od włoskiej blogerki Chary Ferragni. 

Wakacyjne paznokcie >>