Senna, delikatna i pełna kokieterii - taka jest nowa sesja zdjęciowa Le Petit Trou. Fotograf Stanisław Boniecki i projektantka Zuzanna Kuczyńska zadbali o co, aby kampania została utrzymana w naturalnym klimacie. Dzięki temu oglądamy historię, która aż prosi się o domysły: czy modelka jest zwykłą dziewczyną, która wyruszyła w podróż ze swoim chłopakiem? Ten luz i radość bijące ze zdjęć sprawiają, że mamy ochotę w tej chwili kupić komplet bielizny Le Petit Trou zamiast kostiumu kąpielowego i pojechać na beztroskie wakacje.   

Co znajdziemy w kolekcji? Tuż obok charakterystycznej dla marki "dziurki", mamy półprzezroczyste body, komplety z miękkimi stanikami zapinanymi z przodu, figi z klasycznym i podwyższony stanem, bawełniane koszule wiązane na kokardy oraz jak zawsze dopracowane detale: falbanki, gwiazdki, serca i kropki. Jest zmysłowo, ale z dobrym smakiem i garścią niedopowiedzeń. 

Le Petit Trou, poza bielizną, oferuje m.in. świece zapachowe i buty. Kolekcje szyte są z francuskich i włoskich materiałów najlepszej jakości.  

Zdjęcia: Staszek Boniecki/ Van Dorsen Artists

Modelka: Marta Gawron/ Model Plus

Nowa kolekcja Le Petit Trou: zdjęcia w galerii!