Biżuteria w Zara: co warto kupić? 

Naszym pierwszym krokiem w kierunku dobrej jakościowo i modnej biżuterii są zwykle najwięksi jubilerscy gracze, niszowe zagraniczne marki oraz polscy projektanci, którzy swoją kreatywnością biją na głowę wszystko. Zaglądamy tam po złoto i srebro, kiedy chcemy, by kolczyki, naszyjniki czy pierścionki zostały z nami na dłużej (nie bez powodu mówi się, że biżuteria może być wieczna). Do tej pory raczej unikałyście sieciówek pod tym względem z obawy, że nie znajdziecie tam jakości, której oczekujecie od błyskotek? Zaskoczymy Was - okazuje się, że w jednej z nich możecie kupić srebrną biżuterię, a nawet jej pozłacaną wersję.

Mowa o hiszpańskiej Zarze oraz dwóch pierścionkach, które wypatrzyłyśmy w internetowym sklepie tej popularnej marki. 

Pierwszy z nich to geometryczny sygnet z inicjałem do wyboru, który wykonany został ze srebra próby 925. Drugi? Prawie identyczny, tylko z pozłacanego srebra tej samej próby. Oba wyprodukowano w Hiszpanii zgodnie ze zrównoważonym zarządzaniem łańcuchem dystrybucji. Ich cena to dokładnie 119,00 zł i wciąż możecie kupić je na zara.com. PS Kosztują niewiele biorąc pod uwagę to, z jakich surowców zostały one wykonane. 

Biżuteria na wiosnę 2021: polskie marki

Jeśli wolicie jednak biżuterię z polską metką i szukacie alternatywy, koniecznie zajrzyjcie do sklepu ELLE. Wybrałyśmy dla Was z niego najpiękniejsze biżuteryjne elementy, o których dużo mówi się w tym sezonie, a także takie, które zostaną z Wami na lata. Wśród nich perły, zaplatane pierścionki, kolczyki-księżyce i łańcuchy, które od miesięcy lansują najmodniejsze dziewczyny w branży.

Modna biżuteria na nowy sezon: 6 ozdób, które warto dopisać do swojej listy zakupów [trendy wiosna-lato 2021]>>