Kolekcja Star Wars x Pandora

Miłości i oddania do kultowej sagi nie da się wyrazić w bardziej stylowy sposób niż za pomocą nowego charmsa z kolekcji duńskiej marki Pandora. Star Wars x Pandora to 10 wyjątkowych charmsów i zawieszek, bransoletka oraz specjalny, limitowany charms zainspirowanych właśnie legendarnymi Gwiezdnymi Wojnami. Wszystkie elementy zostały wykonane z materiałów pochodzących w 71% z recyklingu. W końcu zależy nam nie tylko na odległych galaktykach, ale również na naszej planecie. 

Kolekcja oddaje niepowtarzalny klimat sagi Star Wars, która staje się kultowa dla kolejnych pokoleń. Nowoczesne akcenty z nostalgiczną, retro stylistyką są nieskończonym źródłem inspiracji nie tylko dla Pandory. Legenda Star Wars właśnie rozszerzyła się o najnowszą produkcję Disney+, zatytułowaną "The Mandalorian".

„W naszych projektach zależało nam na oddaniu estetyki Star Wars łączącej futurystyczne akcenty ze stylem vintage. Jest to znak rozpoznawczy nie tylko oryginalnej trylogii, ale także nowej serii Disney+ The Mandalorian - mówią Francesco Terzo oraz A. Filippo Ficarelli, VP Creative Directors Pandory. „Ciężko pracowaliśmy nad dopracowaniem misternych szczegółów biżuterii przy wykorzystaniu nowoczesnych technik produkcji.”  

Niezwykle starannie dopracowane elementy (każdy z nich był ręcznie wykończony z pozagalaktyczną dokładnością) sprawią, że nie będziesz chciała się rozstać ze swoimi ukochanymi postaciami.

Charmsy Star Wars x Pandora

Rozbudowana i pełna kolekcja umożliwia nieskończone możliwości stylizacji. Nowa bransoletka o splocie wężykowym z zapięciem w kształcie logo Star Wars idealnie sprawdzi się w zestawie z charmsami. Chewbacca, postaci C-3PO i R2-D2, charms z głową Dartha Vadera — niezależnie od tego, po której stronie mocy aktualnie się znajdujesz, w kolekcji znajdziesz coś dla siebie. Nie mogło zabraknąć też charmsa inspirowanego nową postacią — The Child. Poznasz ją dzięki produkcji Disney+ The Mandalorian

„Jestem przekonany, że fanki sagi na całym świecie docenią nową kolekcję Star Wars x Pandora. Od teraz mogą mieć swoich ulubionych bohaterów i symbole ukochanej historii zawsze przy sobie” - mówi Paul Southern, Senior Vice President, Licensing and Franchise, Lucasfilm. „Marce udało się stworzyć biżuterię, która zachwyca poziomem szczegółowości i idealnie odzwierciedla w swoim designie elementy kojarzone ze Star Wars.” 

Kapsułowa kolekcja dostępna będzie w salonach stacjonarnych i sklepie online Pandory od 1 października. Po której stronie mocy jesteś? Wyraź to dzięki nowej biżuterii Star Wars x Pandora.