W ostatnich latach rzymskie zimy bywają wyjątkowo mroźne. Oczywiście prawdopodobieństwo, że włoska stolica zostanie pokryta w grudniu warstwą białego puchu, jest dość nikłe. Świąteczną atmosferę trzeba budować inaczej: strojnymi choinkami, dźwiękiem kolęd i milionami migoczących świateł. We wprowadzaniu bożonarodzeniowego klimatu nie ma sobie równych BULGARI. Poczynając od 1975 roku, kiedy to 100 najwierniejszych klientów otrzymało w prezencie limitowany zegarek z inskrypcją „BULGARI ROMA”, aż po nową tradycję przyzdabiania słynnej Via Condotti. Pełne blasku dekoracje rokrocznie zapierają dech! Jednak włoska marka nie skupia się wyłącznie na swoim rodzimym mieście. Pozytywne przesłanie wysyła na cały świat wraz z magiczną kampanią MORE THAN A WISH.

Historia BULGARI – więcej niż biżuteria

Nie da się ukryć, że Bulgari jest mocno związana z Rzymem. To w tym mieście w 1884 roku zaczęła się historia marki. Od tego czasu twórcy najpopularniejszej włoskiej biżuterii czerpią inspirację z historii Wiecznego Miasta: od kolekcji Monete, która w latach 60. rozpoczęła modę na motyw antycznych monet, aż po Parentesi nawiązującą do... rzymskich chodników. Do uwielbianych motywów należą też kwiaty i klasyczny wąż, łączący starożytną technikę wyrobu biżuterii i mitologiczny symbol pomyślności. Charakterystyczną biżuterię nosiła niegdyś Elizabeth Taylor, dzisiaj sięgają po nią współczesne muzy marki – Zendaya, Chiara Ferragni, Ester Expósito czy Priyanka Chopra.

Kampania #MORETHANAWISH – życzenia magicznych Świąt

W tegorocznej świątecznej kampanii BULGARI zaprasza nas do krainy marzeń i snów. Na tle nocnego nieba Vittoria Ceretti i Blesnya Minher prezentują ikoniczną biżuterię, która swym blaskiem nie ustępuje rozgwieżdżonemu sklepieniu. Marka przekonuje, że marzenia mogą doprowadzić nas wszędzie, pod warunkiem, że będą podparte radością i odwagą. I tego właśnie życzy nam BULGARI na Święta – pięknego życia, nieustającej śmiałości i wiary w cuda. Sami mają w tym duże doświadczenie. Ich dziedzictwo oparte jest na przemienianiu nieuchwytnych snów w olśniewające przykłady jubilerskiego rzemiosła. I to właśnie zegarki i biżuteria grają w zimowej kampanii najważniejszą rolę.

Zobaczcie piękny film promujący kampanię MORE THAN A WISH:

Kampania MORE THAN A WISH przypomina o odkrywaniu małych przyjemności codziennego życia. BULGARI zachęca do poddania się radosnej atmosferze świętowania typowej dla włoskich uroczystości. Od Rzymu po Szanghaj i Nowy Jork, marka wyświetli zaczarowaną animację Meraviglia w 1000 miejsc na całym świecie, aby na nowo pokazać nam magię Świąt!

Zegarki BULGARI

Jednym z najpiękniejszych prezentów świątecznych, o którym skrycie śnimy każdej nocy są zegarki BULGARI. Unikatowe, przykuwające uwagę, wyróżniające się na tle innych luksusowych propozycji. Pierwsze modele czasomierzy wzbogaciły ofertę włoskiej marki pod koniec lat 70. Dzisiaj widujemy je na nadgarstkach pierwszoligowych gwiazd.

Kolekcja damskich zegarków BULGARI potrafi przekraczać granice wyobraźni. Do najbardziej rozpoznawalnych zegarków należą modele z motywem węża, zmysłowo wijące się wokół nadgarstka, olśniewające kunsztownie wykonanymi bransoletami. Miłośniczki nieoczywistych rozwiązań mogą wybierać spośród subtelnych projektów inspirowanych wężowymi łuskami (jak uwodzicielski Serpenti Seduttori Watch) lub wyrazistymi egzemplarzami z linii Serpenti Tubogas – oplatającymi rękę dwa lub nawet trzy razy. Równie zachwycające są zegarki Divas' Dream, nawiązujące do mozaikowych wzorów term Karakalli lub rzymskiego La Dolce Vita.

Biżuteria BULGARI

Równie klasycznym pomysłem na świąteczny prezent jest biżuteria. Kolekcja BULGARI obfituje w ponadczasowe klasyki, jak i zaskakujące formą nowości. Pierścionki z motywem węża, wykonane z różowego lub białego złota, niezwykle kobiecy Fiorever Ring zdobiony diamentami czy masywny B.zero1 przypominający bryłę rzymskiego Koloseum. To tylko niektóre z propozycji kultowej marki.

Spektakularną propozycją są także kolczyki Divas' Dream – hołd dla największych ikon włoskiego piękna. Fankom minimalistycznej biżuterii spodoba się kolekcja BULGARI BULGARI, harmonijnie łącząca ponadczasową klasykę z nowoczesnością. Z kolei naszyjnik z kolekcji Monete, zwieńczony autentyczną starożytną monetą, to pomysł na prezent dla bezkompromisowych osób, które od biżuterii oczekują unikatowego charakteru.

Akcesoria BULGARI

Nie możemy zapomnieć o szykownych akcesoriach. BULGARI oferuje torebki odzwierciedlające styl rodowitych rzymianek. Są jednocześnie praktyczne, aby wygodnie przepierzać z nimi miasto na skuterze, ale też zachwycają jakością wykonania i zjawiskowymi detalami. W kolekcji marki znajdziesz też kuferki na biżuterię.