Niezmącony spokój, czyli pierwsze wrażenie Thera Wellness 

Wchodząc do Thera Wellness można zauważyć, że wnętrze doskonale łączy ze sobą nowoczesność i naturę. Pomieszczenia utrzymane są w minimalistycznej, prostej formie; przytulności oraz naturalnego ciepła dodają kolory ziemi i wody – dominują brązy, beże i morskie odcienie. Łagodne światło i rośliny, w najróżniejszych odcieniach zieleni, dopełniają kojące i harmonijne aranżacje. Gdy już nacieszymy oczy trafnym wystrojem wnętrz, warto sprawdzić katalog zabiegów i zajęć oferowanych przez Thera Wellness. 

Odprężenie dla ciała, spokój dla duszy – katalog zabiegów i aktywności 

Filozofia Thera Wellness polega na holistycznym ujęciu pielęgnacji ciała i umysłu gości. W ofercie ośrodka można więc znaleźć szereg różnych zabiegów, które zadbają o całe ciało. Wyróżniono między innymi następujące rodzaje usług:

  • Strefę Twarzy – można się skusić m.in. na wyciszający zabieg z lodowym masażem twarzy dla skór wrażliwych i naczyniowych;
  • Strefę Masażu – szeroka oferta rytuałów relaksacyjnych oraz terapii regenerujących i pielęgnujących ciało
  • Strefę Hi-tech – zaawansowane technologicznie zabiegi, zapewniające odmłodzenie, lifting czy redukcję cellulitu i blizn
  • Strefę Ciała – umożliwia skorzystanie z m.in. ujędrniającego zabiegu na biust lub peelingującego masażu detoksykacyjnego. 

Jak widać, w Thera Wellness można zadbać o siebie od stóp do głów. Poza tym centrum oferuje również Strefę Wellness Therapy, Strefy: Dłoni, Stóp, Męską, Dla Najmłodszych oraz Przyszłych Mam. Warto podkreślić, że zabiegi wykonywane są z użyciem kosmetyków i składników pochodzenia naturalnego. Thera Wellness działa w zgodzie z naturą i czerpie z obfitości naturalnych komponentów, dlatego w ofercie usług bez trudu odnajdziemy takie elementy jak np.: brunatnice, chabry, awokado, lawendę wąskolistną, czy ekstrakt z oleju z drzewa herbacianego. 

Dla osób ceniących sobie aktywny wypoczynek zaprojektowano:

  • Strefę Sportu – oferuje nowoczesny sprzęt, profesjonalną opiekę trenera osobistego oraz możliwość ułożenia własnego planu treningowego; 
  • Dom jogi – zaprasza na poranne i popołudniowe zajęcia jogi, które zapewnią relaks i wewnętrzną równowagę;
  • Saunarium i baseny – można skorzystać z największego basenu hotelowego w Trójmieście, odprężających wanien z hydromasażem lub różnych rodzajów saun (w ofercie figurują m.in. sauna sucha, ziołowa, parowa, tepidarium). 

Thera Wellness gwarantuje kompleksową pielęgnację i regenerację ciała. Przyjazna i harmonijna przestrzeń zapewnia wytchnienie dla zmysłów. Jest to miejsce, w którym można się wyciszyć, osiągnąć wewnętrzną równowagę i doprowadzić do harmonii ciała oraz duszy. Thera Wellness to z pewnością wyjątkowe miejsce na mapie Sopotu, które warto odwiedzić samemu lub w towarzystwie bliskich nam osób. Będzie to czas pełen spokoju i przyjemności.

Skąd pomysł na stworzenie takiego miejsca, jakim jest Thera Wellness? 

Na mapie Trójmiejskich usług SPA, od dawna brakowało miejsca, w którym można było się wyciszyć, zregenerować lub aktywnie spędzić dzień, jednocześnie obcując z naturą. Cel jaki nam przyświecał to stworzenie oazy spokoju w centrum miasta. Dzięki temu, zarówno Goście Hotelu jaki i mieszkańcy Sopotu, nie muszą wybierać między wypoczynkiem w mieście a regeneracją wśród zieleni. Niemal wszystkie strefy SPA mają bezpośredni widok na hotelowe ogrody. Korzystając z basenu można odpocząć w ogrodzie słonecznym, saunarium zewnętrzne i dom jogi mają piękny widok na sopockie błonia, a z jacuzzi można korzystać na zewnątrz przez cały rok. Do zabiegów wykorzystujemy naturalne kosmetyki oraz marki ekologiczne, co w połączeniu z nowoczesną technologią zabiegową, daje doskonałe efekty terapeutyczne. 

Sprawiliśmy, że Thera Wellness jest miejscem innym niż wszystkie, skupionym na osiąganiu równowagi ciała, umysłu i ducha, wykorzystującym wszystkie cztery żywioły. Nasi Goście mogą w nim skorzystać z zajęć jogi, medytacji, nowoczesnej siłowni, basenu pływackiego oraz jacuzzi z hydromasażem, oferty zabiegowej z wyjątkowymi rytuałami SPA oraz terapiami leczniczymi. Dodatkowo, po wizycie w SPA, mogą spędzić kilka chwil w naszym pięknym hotelu, delektując się kolacją w restauracji a’la carte lub słuchając muzyki na żywo.
 

Ewelina Kreft
Dyrektor SPA&Wellness w Radisson Blu Sopot****