Tym razem nie chodzi nam o kolejną promocję Rossmann, tylko nowe produkty, które właśnie trafiły do tej sieci sklepów. Swój debiut w popularnych drogeriach ma właśnie Victoria's Secret. Tak, to nie pomyłka. Znana amerykańska marka nie otwiera kolejnego butiku w Polsce, ale za to pojawi się na półkach w Rossmannie. Co w takim razie kupimy od VS?

Promocja Rossmann do -55%: rusza słynna akcja drogerii na maj 2020. TOP 5 kosmetyków do makijażu, które warto kupić po obniżonej cenie >>

Victoria's Secret w Rossmannie. Co kupimy w drogeriach na promocji?

Niestety w sieci Rossmann nie pojawi się słynna bielizna z metką "Victoria's Secret", którą reklamują takie piękności jak Barbara Palvin, Josephine Skriver, Candice Swanepoel, czy Elsa Hosk. Nie kupimy także strojów na trening, dresów, piżam oraz kosmetyków. Ten asortyment znajdziecie tylko w oficjalnych butikach Victoria's Secret, np. w Arkadii, czy Złotych Tarasach. Co zatem kupimy w sklepach Rossmann?

Victoria's Secret specjalizuje się również w dodatkach i to właśnie one będą dostępne w drogeriach Rossmann. Fani VS będą mogli zakupić: plecaki (99,99 -129,99 zł, zamiast 269,99 zł), torebki ( 74,99 zł zamiast 189,99 zł), etui na paszport (49,99 zamiast 89,99 zł), kosmetyczki (74,99 zł zamiast 129,99 zł) oraz portfele (69,99 zł zamiast 119,99 zł) . 

Uwaga, promocja w Rossmann na produkty Victoria's Secret potrwa do końca miesiąca lub wyczerpania zapasów. 

Victoria's Secret w Rossmann

Promocja w Rossmann. Akcje dla klientów drogerii

Rossmann co kilka tygodni proponuje swoim klientom należącym do Klubu Rossmann ciekawe promocje (obowiązują w sklepach stacjonarnych, jak i online) . Ulubione to  "2+2 gratis" i "-55% na kosmetyki". Wtedy tłumy ludzi pojawiają się w sklepach tej sieci i wykupują większość artykułów dostępnych na półkach.

Rossmann to słynna niemiecka drogeria, która dostępna jest również w Czechach, Albanii, Turcji, czy na Węgrzech.