W Polsce pojawi się kolejny sklep z bielizną Victoria's Secret. Gdzie go znajdziemy? Przypomnijmy, w sierpniu ubiegłego roku otwarto pierwszy butik z pełną ofertą Victoria's Secret w centrum handlowym Arkadia. Wprawdzie w lipcu 2012 roku w kilku warszawskich centrach handlowych (Złote Tarasy i Galeria Mokotów) otwarto już sklepy Victoria's Secret, ale znaleźć w nich można było jedynie akcesoria i kosmetyki. Teraz bieliznę od VS kupimy nie w jednym, a w dwóch miejscach. 

Victoria's Secret otwiera drugi sklep w Polsce! Gdzie pojawi się butik?

Victoria's Secret będzie teraz dostępny również w Złotych Tarasach. Oficjalne otwarcie zaplanowane jest na 4 kwietnia 2018 roku. Co w nim znajdziemy? W informacji prasowej możemy przeczytać:

"W warszawskim sklepie dostępne będą kobiece i seksowne linie, z których słynie Victoria’s Secret, takie jak: Victoria™, Very Sexy™, Dream Angels™ Bombshell™, jak również sportowa kolekcja marki, Victoria Sport. Ponadto, obok produktów do pielęgnacji ciała oraz kosmetyków z serii Victoria Secret PINK, pojawią się też popularne zapachy: Victoria’s Secret Bombshell, Victoria’s Secret Bombshell Seduction, Victoria’s Secret Heavenly, a także Victoria’s Secret Tease. Sklep będzie oferował również linię Victoria’s Secret PINK – kolekcję bielizny oraz ubrań na co dzień dla młodych kobiet."

W polskich butikach Victoria's Secret będzie można również skorzystać z usług braffiterki! Godziny otwarcia sklepu Victoria's Secret w Złotych Tarasach? Butik będzie czynny od 09.00 do 22.00 od poniedziałku do soboty i w godzinach 09.00 - 21.00 w wybrane niedziele, gdy nie obowiązuje zakaz handlu. 

Cieszycie się?