Choć dzisiaj Beckhamowie uosabiają współczesną elegancję, to właśnie późne lata 90. i wczesne 2000. były świadkami ich najbardziej odważnych i niezapomnianych modowych momentów. Posh i Becks byli liderami, gdy przychodziło do przekraczania modowych granic. Skórzane kombinezony, podkreślające figurę gorsetowe sukienki, odważne okulary przeciwsłoneczne i ciągle zmieniające się fryzury były ich znakami rozpoznawczymi. Ich przeprowadzka do Kalifornii chwilowo zmieniła Posh Spice w Boho Spice, a jej późniejsze wkroczenie do branży mody jako projektantka, nie tylko zakupowiczka, uczyniło z Victorii prawdziwą ikonę mody.

Wspominając o swoim stale ewoluującym stylu, Victoria powiedziała magazynowi Time w 2009 roku: "Każdy się zmienia. Kocham modę i uwielbiam zmieniać mój styl, moje włosy, mój makijaż i wszystko, co robiłam w przeszłości, uczyniło mnie tym, kim jestem teraz. Nie każdemu spodoba się to, co robię, ale gdy patrzę wstecz na wszystko, to się uśmiecham".

Teraz, wraz z premierą serialu dokumentalnego Netflixa "Beckham", światło reflektorów ponownie skierowało się na tę kultową parę. Przejrzyjcie galerię, żeby wyruszyć w nostalgiczną podróż przez niektóre z najbardziej pamiętnych modowych momentów Posh i Becks.