Jessica Mercedes na swoim insta stories na bieżąco relacjonuje nowe podróże, projekty i współprace. Ostatnio blegerka miała naprawdę dużo na głowie. Wczoraj zaprezentowała najnowszą kampanię Moiess z kostiumami kąpielowymi (zobaczycie ją tutaj>>>), a dziś zorganizowała pierwszy w karierze press day dla dziennikarzy i zaprzyjaźnionych influencerów (w międzyczasie zdążyła jeszcze być na kilku prezentacjach). Chociaż przygotowania wnętrza jej showroomu przy ul. Hożej w Warszawie trwały do późnych godzin nocnych, wszystko się udało. Jessica powitała nas rano w otoczeniu skórzanych vintage sof, roślin, fikuśnych retro lamp i plakatów ze zdjęciami z najnowszej sesji wizerunkowej. Była nawet prowizoryczna ścianka - o tym, jak wyglądała, dowiecie się, zaglądając na nasz instagram @ellepolska.

"Na środku parku narodowego Joshua Tree rozkładasz dywan i tarota, a swoimi stylizacjami cofasz się do lat 70.! Najnowsza kampania marki VECLAIM to połączenie westernu z naturą" - mówi Jess.

W kolekcji znajdziecie 23 elementy: sukienki z marszczeniem w okolicy talii, tuniki ze sznurowaniem, które pozwala regulować długość ubrań, boho mini z bufiastymi szerokimi rękawami - do wyboru w kwiaty albo cętki, satynowe topy i spódnice midi. Kolorystyka? Czerń, karmel, czekoladowy brąz i biel z kroplą karminu. Wszystkie ubrania zostały odszyte z naturalnych materiałów, takich jak bawełna, len czy jedwab.

Z kolei nowa kampania Veclaim wiosna-lato 2019 to historia dziewczyny mieszkającej pomiędzy spirytualnym Joshua Tree, a westernowym miasteczkiem Pioneer Town - dziewczyny, której, jak czytamy dalej w informacji prasowej - "nie nudzi ją samotność na pustyni i która znajdzie przyjemność w czytaniu astrologicznych książek, we wróżeniu z kuli czy obserwowaniu gwiazd". W bohaterkę wcieliła się modelka Nikola Stajszczak (New Age Models), a sfotografował ją Marcin Gąska - młody fotograf współpracujący z Jessicą, autor jej ostatniej analogowej reklamy MOIESS. Mocno edytorialowy "modowy" klimat sesji to z kolei zasługa Eweliny Gralak, która zajęła się stylizacją.