Nowa kolekcja Veclaim: Palm Reading

Tak jak pisaliśmy ostatnio, w kontrze do dziewczęcych imprezowych sukienek Veclaim, jakie mogliśmy podziwiać do tej pory, Mercedes zaprojektowała własny dresowy komplet w ciemnej szarości (luźne dresowe spodnie ze ściągaczami na kostkach, czyli tak zwane joggery i bluza crewneck) oraz nowy liliowy t-shirt. Każdy z elementów nowości będzie ozdobiony graficznym logo marki w stylu lat 90., które tym razem inspirowane jest chiromancją, to znaczy wróżeniem z dłoni (znajdziecie tam także takie symbole, jak wywodzący się z antycznej chińskiej filozofii yin i yang oraz znaki zodiaku). Bluzy, spodnie i dresy Mercedes spięła wymowną nazwą Palm Reading, która bezpośrednio nawiązuje do nowych inspiracji influencerki.

Miękki dres idealny na home office. Najładniejsze modele, które pomogą wam przetrwać pracę zdalną>>

Ubrania wykonane są w 100% z bawełny, a tabela rozmiarów została powiększona o dodatkowy: XL/XXL. 

"Na pomysł wykorzystania motywu chiromancji wpadł mój brat Justin, który podczas nowojorskiego fashion week’u odwiedził wróżkę, zajmującą się odczytywaniem przyszłości za pomocą studiowania linii dłoni. Oboje wtedy zaczęliśmy interesować się tą tematyką. Justin jest tak naprawdę dużą częścią projektu i pomaga przy jego tworzeniu" wyjaśnia Jessica Mercedes.

Wróżenie z dłoni dla początkujących. Co mówi o tobie linia życia, serca i głowy?>> 

Dresy Veclaim: ceny, kampania

To pierwsze basicowe projekty Veclaim, które są na dodatek w pełni uniseksowe. Można na nich zobaczyć też nowe logo Veclaim, inspirowane grafikami lat 90. Nowościom towarzyszy kampania z Jessicą w roli głównej - a właściwie krótka seria analogowych zdjęć - która wykonana została w domowych warunkach. 

Nową minikolekcję Veclaim oraz ceny dresów Jessiki Mercedes znajdziecie w naszej galerii. Pojawi się w sprzedaży dziś o 17:00 na stronie marki>>