Znaki zodiaku i uzależnienia. Nad czym warto popracować?

Baran

Dla Baranów życie toczy się za wolno. Często marzą o tym, by przyspieszyć daną chwilę i jedną stopą już znajdują się w przyszłości. Jako najmłodszy znak zodiaku mają w sobie dziecięcą niecierpliwość. Praca to sens ich egzystencji, toteż żeby działać na pełnych obrotach, od rana wspomagają się kubkiem kawy. I tak przez cały dzień. "Mała czarna" przyspiesza ich naturalnie szybkie tempo, ale też przyprawia o drżenie rąk. Zodiakalni rogacze bardzo łatwo się od niej uzależniają...a później zaczyna im doskwierać bezsenność. Może czas zamienić swój ulubiony napój na japońską matchę lub yerba mate? Te dwa napary też uwalniają energię, jednak w bardziej zrównoważonym tempie. 

Byk

Zodiakalny Baran nie ma w sobie ani krzty cierpliwości. Za to Byki posiadają jej aż za dużo! Rządzi nimi planeta Wenus, która czyni ten znak bardzo pobłażliwym. Osoby pod nim urodzone często pozwalają sobie na lenistwo. Oddają się wszystkiemu, co działa na zmysły, szczególnie poprzez dotyk, zapach i smak. Uzależniają się od dobrego jedzenia, bo to łatwo dostępny "narkotyk". Szczególnie jeśli mogą zamówić je do drzwi, za pomocą kilku stuknięć w ekran telefonu. Mają ogromny apetyt, więc dbają o to, by ich spiżarnia zawsze była pełna. Trzymają przekąski w każdym pomieszczeniu. Nawet gdy poświęcą czas na trening, szybko zajadają spalone kalorie. 

Bliźnięta

Media społecznościowe to dla Bliźniąt odskocznia od problemów emocjonalnych i teraźniejszości. Potrzebują ciągłej komunikacji, która wygodnie odbywa się online. Od wysoce intelektualnych rozmów wolą luźną wymianę zdań. Potrafią żonglować tematami i zazwyczaj prowadzą kilka czatów naraz. Szybko uzależniają się od Instagrama oraz interakcji zachodzących na Facebooku. Są również bardzo wrażliwe na obraz, więc godzinami scrollują swój feed w poszukiwaniu nowych inspiracji. Aż strach pomyśleć, co się stanie, jeśli ktoś odetnie Bliźniętom internet. Same powinny to zrobić dla detoksu. Książki równie dobrze stymulują ich umysł. 

Rak

Zodiakalne Raki to urodzeni hipochondrycy. Bywają bardzo emocjonalne i, jak każdy znak wodny, w momencie zagrożenia wycofują się ze swojego otoczenia. Ukrywają się w domu niezależnie od panującej kwarantanny. To ich strefa komfortu jak dla kraba szczelina w ziemi. Są mało odporne na ból, nerwy i stres. Aby je przytłumić, chętnie sięgają po leki na receptę. Niestety, te stają się uzależnieniem. Raki wybierają drogę na skróty, zamiast skutecznie zająć się problemem. Powinny zacząć leczyć się holistycznie i odstawić wszystkie, syntetyczne środki. Dzięki temu lekomania przestanie im zagrażać. 

Znaki zodiaku, które najgorzej przechodzą rozstanie >>