Jeśli należycie do fanów "Lost in Translation", czyli historii Charlotte i Johna, którzy spotykają się w tokijskim hotelu, gdzie nawiązuje się między nimi niezwykła przyjaźń (bo jak się okazuje, bezsenność to nie jedyna rzecz, która ich łączy), będziecie zachwyceni. Reżyserka głośnego filmu, Sofia Coppola, pracuje własnie nad nową produkcją, w której pojawi się znany m.in. właśnie z "Lost in Translation" Bill Murray. Co prawda nie powstanie "Między słowami" 2, ale możemy spodziewać się kolejnej, bardzo wciągającej historii, która wpisze się w kanony kinematografii. W końcu duet Coppola + Murray może zwiastować tylko jedno: filmowy hit, który będziecie chcieli oglądać bez końca.

Więcej: "Książę w Nowym Jorku" powróci na ekrany kin! O czym będzie druga część kultowej komedii?>>

Bill Murray w nowym filmie Sofii Coppoli - "On The Rocks"

W nowej produkcji Bill Murray wcieli się w podstarzałego playboya, którego córka (w tej roli Rashida Jones) będzie próbowała ożywić i trochę podreperować ich relację. Wyruszą więc wspólnie w podróż po Nowym Jorku, gdzie na każdym kroku będą czekać ich zaskakujące przygody i próba więzi. Wiadomo już, że film będzie nosił tytuł "On The Rocks".

Kluczowa w produkcji tego filmu będą role studia A24 ("Lady Bird", "Moonlight") oraz Apple. Technologiczna firma zaczyna inwestować we własne produkcje filmowe oraz seriale, a w planach ma też uruchomienie nowej platformy transmisji strumieniowej.

Zobacz też: Serial Netflixa "You" / "Ty" drugi sezon - co o nim wiemy?>>

Co ciekawe, aktor i reżyserka nie współpracowali ze sobą nad tak dużym projektem od premiery "Między słowami", czyli od... szesnastu lat (z przerwą na "A Very Murray Christmas" z 2015 roku). Czy po takim czasie dalej będą potrafili się dotrzeć? Jesteśmy bardzo ciekawi ich nowego filmu "On The Rocks". Zdjęcia ruszają wiosną.