Jedna z najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia udowodniła, że wie, jak się zaprezentować. Jej wczorajsza stylizacja to połączenie najgorętszych trendów. Artystka nie tylko podąża za tym, co modne, ale i ma z tego fun, tworząc niezwykle efektowne outfity.

Modowa, sentymentalna wędrówka 

Julia pojawiła się w stylizacji, która wielu fanom przypominała szkolny strój, ale nas zabrała w sentymentalną podróż do najbardziej ikonicznych momentów w popkulturze. Pamiętacie stylizację Rachel Green graną przez Jennifer Aniston w serialu „Przyjaciele”? Nasza ulubiona bohaterka nosiła białą, opiętą bluzkę i mini spódniczkę w kratkę. Ten set zestawiała z białymi podkolanówkami i czarnymi jazzówkami. Ostatnio również Hailey Bieber zdecydowała się na podobny outfit, ale białą bluzkę zamieniła na czarną. Inne skojarzenie to postać Sereny z „Plotkary”, którą grała Blake Lively. Ta często zestawiała szkolną spódniczkę ze skórzanymi ramoneskami, czarnymi rajstopami i kozakami. Polska gwiazda połączyła tę kultową spódniczkę z białą bluzką i elegancką, czarną kamizelką z białymi, pionowymi paskami.

Najgorętsze trendy w wersji Julii Wieniawy

Jednak Julia dodała swojej stylizacji większej wyrazistości. Na ramiona zarzuciła motocyklową, skórzaną kurtkę i mokasyny w duecie z białymi skarpetkami. Naszym ulubionym elementem była czarna torebka Diora oraz okulary Miu Miu w stylu Y2K. Całość artystka uzupełniła srebrną biżuterią.

Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa, nie tylko podążą za trendami, ale też umie się nimi bawić. Rezultat jej modowych poszukiwań bardzo nam się spodobał. Czy możemy nazwać ją polską trendsetterką? Być może. Zdecydowanie jej odważne wybory i pewność siebie są inspiracją dla wielu kobiet.