„Marka White Rvbbit od początku budowana jest na trzech filarach: miłości do koronek i zmysłowych, kobiecych fasonów, szacunku do solidnego, tradycyjnego krawiectwa i fascynacji baśniową Krainą Czarów. Widać to i w projektach, i w komunikacji, i w jedenastu kolekcjach, które do tej pory zaprezentował Biały Króliczek” - wyjaśniają przedstawicielki marki.

Mimo że przez 5 lat obecności na rynku marce udało się zbudować bardzo spójny wizerunek, sporo się jednak zmieniło. Przede wszystkim skala i rozmach. Brand zaczynający od koronkowych biustonoszy braletek szyje dziś także brafitterskie rozmiary balkonetek, biustonosze usztywniane i push-up, efektowne półgorsety, kilka rodzajów dołów, koronkową bieliznę nocną oraz kobiece sukienki.

I to właśnie one dominują w składającej się z 12 kompletnych stylizacji kolekcji Five o'clock. Na ilustrujących ją zdjęciach widzimy modelkę biegającą po pałacowych salach wystrojoną w retro grochy, kopertowe kroje obsypane drobną łączką, kokieteryjne rozcięcia, buduarowe przezroczystości, przeskalowane kokardy i czarne stokrotki. 

Oprócz ultradziewczęcych sukienek w kolekcji nie zabrakło trzonu, czyli koronkowej bielizny. Pojawiają się tu charakterystyczne dla marki ażurowe biustonosze, dopasowane do nich stringi i pasy oraz ekskluzywna gipura i kwiatowe aplikacje. 

Całą sesję wizerunkową zatytułowaną Five o'clock znajdziecie w naszej galerii!