Zara Home łączy siły z polską marką UNIQ

Zara Home jest nam wszystkim dobrze znana, ale czy słyszałyście już o UNIQ? Marka, która łączy siły z gigantem Inditexu, została stworzona przez aktywnych zawodników i trenerów i specjalizuje się w skórzanym sprzęcie do sztuk walki. Stworzona przez obie marki kolekcja kapsułowa (dostępna od wczoraj online w 40 krajach na całym świecie, a także w wybranych sklepach stacjonarnych), obiecuje być równie funkcjonalna, co przyjemna dla oka - łączy w końcu techniczne doświadczenie UNIQ SPORT z wyczuciem stylu ZARA HOME.

Opierając się na ponad dziesięcioletnim doświadczeniu w sportach walki, Paczuski zauważył ich rosnącą popularność, szczególnie wśród młodszych pokoleń. “Widzimy, że przeżywają swój prime time - są całkowicie zdemokratyzowane, popularnie tak samo wśród kobiet i mężczyzn. Przeniknęły całkowicie do kultury lifestyle, w dużej mierze dzięki ogromnemu zainteresowaniu Gen-Z, czemu dowodzą chociażby trendy na Tik-Tok i Google. To bardzo budujące, że młode pokolenie pokochało ten sport tak samo jak my”.

Paczuski jest zdania, że domowa siłownia bokserska jest świetnym sposobem na kultywowanie zarówno siły fizycznej, jak i charakteru. "Niech to będzie Twój pierwszy krok przygody z tym szlachetnym sportem".

Co znajdziemy w kolekcji kapsułowej

Kolekcję tworzy 7 elementów: - rękawice bokserskie, tarcze trenerskie, owijki, worek bokserski, piłka lekarska oraz bluza i spodenki. Wszystko utrzymane jest w minimalistycznej, czystej estetyce typowej dla obu marek.

Zobaczcie same: