Kosmetyki Kendall Jenner - wiemy już, co znajduje się w kosmetyczce sławnej modelki. Co ciekawe, na liście nie znajdziemy produktów sygnowanych przez jej młodszą siostrę, Kylie Jenner, czy starszą Kim Kardashian West. Amerykanka woli "naturalny look", na mocniejszy makijaż decyduje się, gdy ma pozować na czerwonym dywanie lub na sesji zdjęciowej. Na liście ulubionych kosmetyków pojawił się m.in. fluid Giorgio Armani Face Fabric, a także popularny balsam do ust. O jaki produkt chodzi? Czego używa Kendall Jenner?

Kendall Jenner w szokującej sukni na Emmy Awards 2019 >>

Nowości kosmetyczne: luty 2019 >>

Ulubiony balsam do ust Kendall Jenner można kupić w Polsce

Nie będziemy was dłużej trzymać w niepewności: to wodoodporny balsam do ust Avène Cold Cream! Francuska marka znana jest ze swoich świetnych dermokosmetyków, więc nie dziwi nas, że ich wielbicielką jest również Kendall Jenner. 23-latka nie rozstaje się z balsamem od Avène, zwłaszcza w podróży, gdy narażona jest na duże różnice temperatur, suche lub wilgotne powietrze. Produkt skierowany jest głównie do osób z suchą, ściągniętą skórą ust, zwłaszcza ze skłonnością do pękania, a nawet łuszczenia. Może być używany przez wszystkich, także przez dzieci od 3. roku życia. 

Zobacz też: Modne paznokcie 2019: "Cow Print Nails". Uwielbia je już Kendall Jenner! >>

"Dzięki dużej zawartości Cold Cream, kremowy sztyft odżywia i chroni usta. Zawiera aktywny sukralfat, który przyspiesza regenerację naskórka, źródlana woda termalna Avène oraz alfa-bisabolol przynoszą natychmiastowe uczucie ukojenia. Kremowa konsystencja ułatwia nakładanie, wywołując uczucie komfortu." - możemy przeczytać na stronie producenta.

Balsam do ust Avène Cold Cream kosztuje 26,90 zł.