Cykl "Sekretne kosmetyki wizażystów" stał się jednym z Waszych ulubionych. Nic dziwnego - wolimy dziś produkty, do których zaufanie mają profesjonaliści a nie te, które na siłe lansują bloki reklamowe w telewizji. Wiemy, że drogerie atakują Was ofertami, promocjami, reklamami z top modelkami, ale powiedzcie stop. Zajrzyjcie z nami do kuferków najlepszych ekspertów od makijażu i pielęgnacji. Namówiliśmy ich, żeby zdradzili, czego używają nieprzekupieni przez koncerny kosmetyczne, dla których często pracują. To drogocenne know-how znajdziecie tylko na ELLE.pl!

Tym razem swoje ulubione kosmetyki pokazała nam Sylwia Rakowska. Makijażem zajmuje się od 20 lat. Zaczynała jeszcze podczas studiów na gdańskiej ASP i później przez 12 lat nabierała umiejętności i doświadczenia w Nowym Jorku. To tam pracowała przy sesjach zdjęciowych dla m.in. dla ELLE i Vogue. Wykonywała też makijaże na nowojorskich tygodniach mody, galach oskarowych i miała przyjemność pracować z Winoną Ryder, Olivią Wilde i Elettrą Rosselini.

Instagram @sylwiamakeup

Teraz swoją pasję kontynuuje w Polsce. Slynie z lekkiej ręki, pieknych i swietlistych makijazy wykonanych technika air brush. Jej klientkami sa m.in.: Magdalena Cielecka, Olga Bołądź, Ewa Chodakowska, Kinga Preis, Ania Dąbrowska.

Przez lata pracy i testowania kosmetykow nauczyłam się nie podążać ślepo za wszytkimi kosmetycznymi nowinkami. Kazdego sezonu mamy nowe trendy w makijażu co niesie ze sobą calą masę nowych produktów... Dużą sztuką jest wybranie i zgromadzenie tego, co dla nas najlepsze. Chciałabym przedstawić swoją step by step - "złotą listę". Składającą się w większości z produktow, na których pracuję od lat i które rownież znajdują się w mojej prywatnej kosmetyczce do wlasnego użytku.

Poznaj ulubione kosmetyki Sylwii Rakowskiej >>