Myślę, że klasyczna czerwona pomadka daje mi najwięcej frajdy – a do tego minimalny makijaż. L’Oréal Paris Infallible Matte Resistance Liquid Lipstick nadaje się do tego idealnie. W palecie mają przepiękny kolor 400 Spill the tea, który nosiłam na zdjęciach w ostatniej kampanii i wyglądał niesamowicie” – powiedziała modelka w jednym z wywiadów udzielonych za kulisami fashion week w Paryżu. Wspomniana szminka, choć na rynku jest dostępna od niedawna, wśród polskich internautek już zdążyła wywołać furorę. Tak wysokich ocen dla jakiegokolwiek produktu do makijażu nie widziałyśmy od dawna. Na słynnym KWC matowa pomadka L’Oréal ma bowiem ocenę 4.9/5 przy stu recenzjach. Co szczególnie doceniają w niej użytkowniczki? Przeczytałyśmy dziesiątki internetowych opinii, by dać wam odpowiedź i rozstrzygnąć, czy warta jest zakupu.

L’Oréal Paris Infallible Matte Resistance Liquid Lipstick – jak wygląda na ustach?

Nowa szminka francuskiej marki to klasyczna, płynna formuła, która zastyga na wargach tworząc kosmicznie trwałą powłokę. Jej stworzeniu przyświecał jeden cel - zaoferować pomadkę, która trzyma się na ustach przez 16 godzin, ale nie wysusza ich i cały czas nosi się komfortowo. Właśnie dlatego w formule zastosowano kwas hialuronowy, który daje długotrwałe poczucie nawilżenia i miękkości ust. Do zalet kosmetyku należy też eleganckie opakowanie i precyzyjny aplikator, który umożliwia dokładne zarysowanie konturu ust bez pomocy kredki. Szminka dostępna jest w 9 mocno napigmentowanych odcieniach - wśród nich znajdziecie ulubiony kolor Kendall, 400 Spill the tea, czyli uniwersalną, lekko ciepłą czerwień pasującą do większości karnacji. 

 

Jeśli wierzyć zapewnieniom recenzentek, plan marki się powiódł - wiele wskazuje na to, że L’Oréal Paris Infallible Matte Resistance Liquid Lipstick to jedna z najtrwalszych szminek na rynku. Co piszą o niej użytkowniczki? 

"Posiadam strasznie ale to strasznie spękane wargi które notorycznie kuruję, smaruję, peelinguję i nawilżam. (...) Tym samym z ciężkim sercem podeszłam do testowania matowego produktu który z reguły średnio służy pięknu moich warg. Jakież było moje zdziwienie kiedy to... wargi zostały niewzruszone. Jak to możliwe pytałam się. Serio, czy to magia? Pierwszy raz w życiu spotykam się z formułą, która służy moim wargom, nie dosusza ich, nawilża w jakiś magiczny sposób tak, że do samego końca dnia pozostają w nienaruszonym stanie! Trwałość jest powalająca! Nakładam produkt rano (celowo bez podkładu z balsamu), a moje usta do samego wieczora pozostają nietknięte mimo jedzenia, picia i całusów z mężem. Nie widać żadnych śladów na szklance, chusteczce ani widelcu. Po prostu nic" - opisała działanie szminki internautka @evenstarann.

"Nie transferuje, nie rozmazuje się, nie wysusza - usta są nawilżone, bez ściągnięcia i 'skorupy'. Pomadkę można poprawić (dołożyć) nawet po całym dniu i nic nie traci na wyglądzie. Jest przyjemna i lekka w konsystencji" - brzmi opinia Natalii.

"Wiecie co zachwyciło mnie najbardziej ? To matowa pomadka, a matowe pomadki często ściągają usta, wysuszają je i po prostu cały czas je czuć. Pomadka L'Oreal nie dawała mi żadnych z wyżej wymienionych odczuć! Naniesiona na usta zastyga i przestaję ją wyczuwać, zupełnie tak jakby jej nie było! Wymaga poprawek w ciągu dnia, ale mam zawód, w którym non stop rozmawiam, więc to normalne że po kilku godzinach trzeba ich dokonać" - napisała @Belladonnae.