Nowości Magda Butrym: Pre-Spring 2023

Magda Butrym jest jedyna w swoim rodzaju i ilekroć oglądamy jej nowości, nie możemy wyjść z podziwu, że nieustannie nas czymś zaskakuje. To kwintesencja mody kobieciej w najlepszym jej wydaniu - odważnej, silnej, samoświadomej, zmysłowej na własnych zasadach, zwracającej na siebie uwagę, empowermentowej, w którą chce się inwestować i być częścią tego przełomu. Taka jest właśnie też najnowsza kolekcja, która ochrzczona została "Super Moon" od potocznej i astrologicznej nazwy Księżyca w pełni w syzygijnym perygeum swojej orbity, kiedy znajduje się nabliżej ziemi i świeci do 30% jaśniej niż w apogeum.

10 najlepszych stylizacji Blake Lively>>

Mamy tutaj między innymi drapowane mini w kolorze gumy balonowej z bukietem róż i przydługimi dzwonkowymi rękawami, obcisłe maxi z dekoltem halter i wycięciem pod biustem w czerni, skórzane długie płaszcze z kwiatowymi biżuteryjnymi zdobieniami, wiązane sandałki z połyskującymi kryształkami przy palcach oraz czerwonymi kwiatami przy obcasie, garnitury z mocno podkreśloną linią ramion w czerwieni czy szarości, przylegające do ciała kostiumy oraz dżinsowe gorsety i denimowe spodnie z niską talią w klimacie y2k. Sylwetki mocne, zmysłowe, takie, o których trudno jest zapomnieć.

Gotowi na sporą dawkę wtorkowych zachwytów? Nowości Magdy Butrym Pre-Spring 2023 możecie obejrzeć w naszej galerii. Poniżej z kolei creditsy sesji i cała ekipa, która pracowała nad klimatem kampanii. W rolach głównych modelki Britt Oosten i Kaja Wojakowska wystylizowane przez Barbarę Martelo i w obiektywie Carin Backoff.

Carole Middleton w sukience księżnej Cambridge. Tak Kate i jej mama promują drugi obieg (a przy okazji to najmodniejszy model lata 2022)>>

Photography: Carin Backoff @carinbackoffphoto

Video and Still Life Photography: Tatiana & Karol @tatianaandkarol

Models: Britt Oosten @britt.oosten Kaja Wojakowska @kajawojakowska

Fashion Stylist: Barbara Martelo @barbaramartelo

Make Up: Dariia Day @dariiaday

Hair: Łukasz Pycior @mrpycior

Set Design: Anna Szczęsny Studio @anna_szczesny

Art Direction: Anna Grunwald @panianiani

Production: Warsaw Creatives @warsawcreatives

Modne klapki do 100 zł, w których będziecie chciały przechodzić całe lato>>