Gdy siadasz do pracy, potrzebujesz laptopa, który przyspieszy i ułatwi ci zrealizowanie zawodowych projektów. Gdy odpoczywasz, chcesz mieć urządzenie, w którym obraz i dźwięk będą doskonałej jakości, aby z przyjemnością oglądać ulubione filmy czy seriale. A jeszcze przydałoby się, żeby komputer zachwycał ponadczasowym designem i miał bardzo wytrzymałą baterię, którą można szybko naładować… Czy te wszystkie oczekiwania może spełnić jedno urządzenie? Okazuje się, że tak. Wszechstronnym wielozadaniowcem o niezwykłym wnętrzu i stylowym wyglądzie jest 14-calowy Yoga Slim 7i Pro marki Lenovo. Warto przyjrzeć się mu bliżej.

Materiały prasowe

Liczy się wygląd i pierwsze wrażenie

Przyjemność otaczania się pięknymi przedmiotami jest dla wielu z nas ważna i powiedzmy to wprost, nawet najwspanialsze urządzenie o kiepskim designie nie budzi ekscytacji. Na żadne kompromisy w tej sprawie nie musisz iść w przypadku Yoga Slim 7i Pro. Laptop ma obudowę wykonaną z wysokiej klasy aluminium w eleganckim kolorze Slate Grey. Zdobi ją wysmakowane, dyskretne logo, co sprawia, że całość prezentuje się bardzo stylowo. Projektanci urządzenia przyłożyli dużą wagę do detali. Na przykład moduł kamery został przesunięty w górę, co ułatwia otwieranie laptopa jedną ręką. Urządzenie zostało wyposażone w bardzo dobrej jakości matrycę ze 100-procentowym pokryciem sRGB o rozdzielczości do 2.8K (2880x1800). Klawiatura jest podświetlana i ma klawisze w nowym, kopułkowym kształcie, dzięki czemu zwiększa się wygoda pisania. Komfort korzystania z komputera podnosi także panel dotykowy – jest o 25% większy, a więc znacznie wygodniejszy.

Materiały prasowe

Wydajność w pracy

Przełożeni wymagają od ciebie szybkości i wydajności, więc ty masz pełne prawo oczekiwać tego samego od komputera, a z Yoga Slim 7i Pro stworzycie prawdziwy dream team. Laptop został zbudowany na platformie Intel® Evo™, która łączy w sobie szybkość reakcji oraz zachwycający obraz (grafika Intel® Iris® Xe). Co więcej, Yoga Slim 7i Pro wykorzystuje uczenie maszynowe do błyskawicznej reakcji na polecenia i intuicyjnej obsługi - a to jak wiadomo jest kluczowe, gdy chodzi o szybkość wykonywania zadań. Jeśli pracujesz z różnych miejsc, co w czasach pracy zdalnej dotyczy ogromnej liczby osób, z pewnością ważna będzie dla ciebie także bardzo żywotna bateria (jej działanie wydłuża funkcja Intelligent Cooling) i możliwość jej szybkiego ładowania w technologii Rapid Charge. Funkcja Flip to Boot umożliwia jeszcze szybsze rozpoczynanie pracy - laptop włącza się automatycznie, gdy go otworzysz. Dzięki technologii rozpoznawania twarzy możesz się od razu i bezpiecznie zalogować. Czujniki uwagi wysyłają ostrzeżenia, kiedy ktoś zagląda ci przez ramię, a także blokują komputer, gdy odchodzisz od urządzenia.

Materiały prasowe

Rozrywka na najwyższym poziomie

Gdy potrzebujesz się zrelaksować, z Yoga Slim 7i Pro możesz to zrobić, na przykład oglądając seriale na platformach streamingowych, a o jakość i płynność seansu zadba wbudowana grafika Intel® Iris® Xe i głośniki stereo emitujące perfekcyjny dźwięk wspierany przez technologię Dolby Atmos®. Z kolei technologia Dolby Vision™ nadaje obrazowi niezwykłą intensywność barw. 14-calowy ekran o rozdzielczości do 2,8K ma proporcje boków 16:10, co sprawia, że wyświetlanie stron internetowych i przeglądanie dokumentów jest znacznie bardziej komfortowe. Dodatkowo przyjemność oglądania i grania znacznie zwiększa częstotliwość odświeżania na poziomie do 90 Hz.

Obsługa w wersji premium

Jeśli mówimy o pełnym komforcie, to w przypadku laptopa Lenovo jego zakres jest wyjątkowo szeroki. Zapewniają go nie tylko nowoczesne technologie i wyśrubowane parametry urządzenia, ale także usługa Premium Care, za którą nie trzeba dodatkowo dopłacać. Może z niej korzystać każdy właściciel Yoga Slim 7i Pro przez dwa lata. W ramach tego pakietu masz dostęp do obsługi i pomocy wysoko wykwalifikowanego technika, z którym możesz się skontaktować za pośrednictwem infolinii, czatu czy e-maila. Jeśli z jakiegoś powodu twój komputer będzie wymagał naprawy, zostanie ona wykonana z dojazdem do twojego domu. Masz także zapewniony coroczny przegląd urządzenia oraz stałe wsparcie ekspertów dotyczące oprogramowania – na przykład pomogą skonfigurować firewall w routerze czy rozwiązać problemy z siecią. 

Materiały prasowe

Proekologiczne podejście

Coraz więcej osób, wybierając przedmioty codziennego użytku, zwraca uwagę także na to, czy zostały wyprodukowane z poszanowaniem środowiska i czy ich używanie jest ekologiczne. Także ten aspekt został wzięty pod uwagę przez projektantów Lenovo. Marka oferuje usługę CO2 offset service, która gwarantuje zmniejszenie globalnego śladu węglowego na każdym etapie funkcjonowania sprzętu: jego produkcji, wysyłki i użytkowania. Wybierając opcję równoważenia emisji CO2 przy zakupie urządzenia, masz realny wpływ na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla - choćby dzięki lżejszym opakowaniom, które zmniejszają o niemal 7% spalanie paliwa w transporcie. Każdy produkt zostaje zgłoszony do oficjalnego programu CO2 Offset Partner, a klient dostaje specjalny certyfikat. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na oficjalnej stronie Lenovo.

Materiały prasowe