Instagram już od kilku sezonów jest świetną modową ściągawką. Dziewczyny testują na sobie na sobie nawet najodważniejsze trendy. Jesienią 2018 influencerki noszą ubrania pokryte najmodniejszymi teraz zwierzęcymi nadrukami. Jessica Mercedes na swojej wycieczce po Francji chodziła w wężowych dzwonach. Znajdziecie je w Urban Outfitters - chociaż sklep nie jest dostępny w Polsce, to spodnie możecie zamówić online za $69.00. Lotte, która na co dzień pracuje dla Asosa lansuje spódnice w cętki (zamówicie je za pośrednictwem brytyjskiej platformy za £30). Podobne kupicie też w sklepie internetowym Réalisation Par. To właśnie ubrania tej marki chętnie pokazuje na swoim profilu Alice Zielasko - polska blogerka, która na stałe mieszka w Londynie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Réalisation Par (@realisationpar) Paź 23, 2018 o 9:08 PDT

Hitem na instagramie jest też długi brązowy płaszcz z Mango. Ma dobry skład (75% to wełna) i piękny wzór kraty. Jak możecie zobaczyć na instagramie Jeanette Friis - świetnie wygląda nawet w towarzystwie prostego swetra z golfem i jeansów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MANGO (@mango) Paź 7, 2018 o 3:03 PDT

Chociaż kolekcja Moschino x H&M w (wybranych) sklepach szwedzkiej sieciówki pojawi się dopiero 8 listopada, to już teraz zobaczycie blogerki prezentujące na zdjęciach ubrania i dodatki z limitowanej linii. Bluzę z nadrukiem z postaciami ze znanej kreskówki, która nosi Maffashion kupicie za 299 zł. 

Na pewno zauważyliście, że jednym z trendów na jesień i zimę 2018 jest noszenie swetra w duecie z szalikiem w tym samym kolorze. Możecie kupić elementy takiego zestawu oddzielnie albo zainwestować w gotowy zestaw. Nam w oko wpadł liliowy sweter z szalem z The Frankie Shop - świetnie nosi go Tiffany Hsu - Fashion Buying Director w Mytheresa.com i biały komplet z Zary (na razie nie jest jeszcze dostępny w polskich sklepach, ale możecie kupić go w Wielkiej Brytanii.