Moliera2 i Igor Klaja połączyli siły. Jak czytamy w informacji prasowe, właściciel firmy odzieżowej OTCF, do której należy marka 4F, razem z siecią sklepów sprzedających marki premium chcą zostać liderem w segmencie sprzedaży stacjonarnej oraz internetowej marek luksusowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. "Jestem przekonany, że razem z brandem Moliera2 możemy stać się liderem na rynku sprzedaży dóbr premium dla wymagających i podążających z duchem czasu klientów. Nasza współpraca oparta na wiedzy i doświadczeniach dotyczących projektowania, tworzenia oraz sprzedaży odzieży i akcesoriów sprzyja realizacji wyznaczonego celu" mówi Klaja, prezes zarządu OTCF. Co istotne, jest to pierwsza taka współpraca Igora Klai z firmą spoza portfolio firmy.

Słynna japońska sieciówka wchodzi do Polski. Wiemy, gdzie uwielbiana przez minimalistów marka Uniqlo otworzy pierwszy sklep stacjonarny>>

Marcin Michnicki, prezes zarządu Moliera2 S.A., podkreśla z kolei: "Aktualnie jesteśmy wiodącym graczem na polskim rynku e-commerce, a dzięki współpracy z Igorem Klają i jego zespołem możemy jeszcze bardziej umocnić naszą pozycję. Wspólnie chcemy osiągnąć status niekwestionowanego lidera nie tylko w Polsce, ale w całej Europie Środkowo-Wschodniej, jeśli chodzi o sprzedaż stacjonarną i internetową luksusowych marek i produktów. Bardzo się cieszę z nawiązanej przez nas współpracy".

Na efekty współpracy oby firm trzeba będzie jeszcze poczekać, ale już teraz mówi się, że będą imponujące. W tej chwili przedsiębiorca Igor Klaja i Moliera2 negocjują jej zasady i warunki.

W końcu OTCF to przedsiębiorstwo z ponad 20-letnim stażem w branży odzieży sportowej, do którego należy obecna w 42 krajach marka 4F. Od 2008 roku 4F współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim, co więcej - jej ambasadorami są m.in. piłkarz Robert Lewandowski,  sportsmenka i trenerka Anna Lewandowska czy tenisista Łukasz Kubot. Moliera2 natomiast prężnie działa na rynku dóbr luksusowych on-line w Polsce, a także prowadzi kilka butików z ponad 300 markami premium m.in. w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Zakopanem. 

Królowa Letycja w niedrogich butach, które są synonimem sportowej elegancji. Nosi je też Kate Middleton>>