1. Good Nails

Nasz pierwszy wybór to salon Good Nails, który już od początku sierpnia będzie się mieścił na Mokotowie przy ulicy Białej Floty 2/7. Ten salon to prawdziwy raj dla każdej miłośniczki pięknych paznokci. Oferują szeroki zakres usług – od manicure hybrydowego, przez przedłużanie paznokci, aż do pielęgnacji dłoni i stóp. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje dłonie i stopy prezentowały się nienagannie. Warto dodać, że Good Nails to nie tylko przestrzeń, w której możesz zadbać o swoje paznokcie, ale również miejsce, gdzie nauczysz się tego od prawdziwych mistrzów. Good Nails prowadzi szkolenia z zakresu manicure i pedicure. To niesamowita okazja, by nauczyć się czegoś nowego i zdobyć umiejętności, które będą bardzo przydatne zarówno w codziennej pielęgnacji, jak i w stylizacjach na wielkie wyjścia. Spraw sobie przyjemność, odwiedź Good Nails i przekonaj się na własnej skórze (oraz płytce!), że dzieje się tu prawdziwa magia!

2. Strefa Piękna

 

Kiedy słyszysz ,,strefa piękna”, to co przychodzi Ci na myśl? Dla nas to miejsce, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowo i doświadczyć profesjonalnej pielęgnacji. Właśnie taki jest salon Strefa Piękna, który w tym roku będzie obchodził swoje czwarte urodziny. Zlokalizowany niedaleko centrum, na Muranowie, przyciąga przyjazną i relaksującą atmosferą. To nie tylko salon manicure i pedicure. W ofercie Strefy Piękna znajdziesz szeroką gamę usług z zakresu pielęgnacji twarzy, dłoni i stóp oraz stylizacji oprawy oka. Dodatkowo na miejscu możesz skorzystać z pedicure leczniczego, wykonywanego przez panią podolog. Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek, jaką ulgę przynosi profesjonalna pielęgnacja stóp? Warto spróbować! Czy marzyłaś o kompleksowej pielęgnacji wykonanej przez wykwalifikowanych specjalistów w jednym miejscu? Tutaj jest to możliwe! Na koniec warto wspomnieć, że Strefa Piękna oferuje również drenaż limfatyczny – zabieg niezwykle korzystny dla zdrowia i urody. Jeżeli więc szukasz miejsca, gdzie profesjonalizm łączy się z dbałością o detale i indywidualne podejście do klientki, Strefa Piękna jest dla Ciebie.

3. Przyjaciółka Przyjaciółki

Salony kosmetyczne Przyjaciółka Przyjaciółki to miejsca stworzone przez kobiety dla kobiet. Ich największe atuty to swobodna, przyjacielska atmosfera i najwyższa jakość usług. Najlepsze specjalistki pracują tu z prawdziwą pasją i cały czas podnoszą swoje kompetencje, uczęszczając na regularne szkolenia. Priorytetem salonów zawsze było i będzie zadowolenie gości. Myślą przewodnią zespołu jest: ,,Zaprzyjaźnij się z nami!”. Dzięki temu każda z nas poczuje się na zabiegu jak u swojej najlepszej przyjaciółki!
Przyjaciółka Przyjaciółki goszczą swoje klientki w trzech salonach – dwóch w Warszawie oraz jednym w Gdyni. Szeroka oferta z wieloma zabiegami skierowana jest do wszystkich kobiet; każda z nas znajdzie coś dla siebie. Zespoły salonów cały czas się rozwijają i wprowadzają nowe usługi. Najpopularniejsze zabiegi to m.in.:

  • stylizacja paznokci (manicure & pedicure)
  • stylizacja brwi i rzęs (depilacja)

Marzy Ci się kariera stylistki? Dziewczyny organizują również szkolenia w swojej Akademii Przyjaciółek, które dają możliwość rozpoczęcia kariery w świecie Beauty, zapewniają staż, a następnie możliwość pracy w renomowanych salonach. Odwiedź więc jeden z trzech adresów: na Warszawskich Bielanach (ul. Romaszewskiego 6 lok b5), w Galerii Młociny lub w Gdyni (plac Górnośląski 17) i ciesz się relaksującymi zabiegami w przyjaznej kobiecej atmosferze! 

 

Mamy nadzieję, że nasze propozycje okażą się pomocne! Troska o siebie to najlepsza inwestycja, jaką możesz zrobić. Spraw sobie przyjemność i odwiedź wybrany salon!