Rzęsy o 5 milimetrów dłuższe, uniesione i naturalnie zagęszczone – takie działanie ma nowa, rewolucyjna maskara od L'Oréal Paris. Telescopic Lift to wypadkowa 15 lat badań i ogromnego doświadczenia marki. Za spektakularne efekty, które daje ten tusz do rzęs, odpowiada specjalna technologia (płaska szczoteczka z podwójnym włosiem) oraz nasycona ceramidami formuła. Co ważne, powstała ona we współpracy z okulistami, więc jest odpowiednia dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe. 

Maskara Telescopic Lift / mat. prasowe

Telescopic Lift już krótko po premierze stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych maskar w porfolio L'Oréal Paris, a jej możliwości zdążyli sprawdzić najpopularniejsi makijażyści i beauty guru. Wszystko to za sprawą wideo znanej TikTokerki, Mikayli Nogueiry. Amerykańska gwiazda social mediów pod koniec stycznia opublikowała film z testem Telescopic Lift. Bardzo entuzjastyczna reakcja influencerki na spektakularne efekty użycia maskary przeszłaby pewnie bez większego echa, gdyby nie fakt, że użytkownicy TikToka dopatrzyli się w jej recenzji pewnych nieścisłości. Według komentujących, na końcu filmu Mikayla ma… doczepione kępki sztucznych rzęs.

Wideo szybko stało się viralem, a do sytuacji odniosły się takie osobistości ze świata makijażu, jak Jeffrey Star czy Tati Westbrook. Działanie Amerykanki wywołało spore zdziwienie – we wcześniejszych fragmentach jej filmu doskonale widać, że maskara Telescopic Lift daje naprawdę świetne efekty, więc paski sztucznych rzęs wydają się zupełnie zbędne. Potwierdzają to również liczne recenzje, które pojawiły się już po publikacji Mikayli Nogueiry. To jak faktycznie działa nowość L'Oréal Paris pokazała m.in. znana na polskim TikToku Alexxis Ola:

@alexxisola Sprawdzam, o co chodzi z tą nową viralową mascarą… 🤔👀🫣 #L#LorealParisw#wspolpracaplatnam#makeupL#LorealTelescopicLiftTelescopicLiftMascara @L’Oréal Paris #d#dramav#viralmascarav#viraltestv#viral ♬ Be You - L'Oréal Paris

Jak to możliwe, że Telescopic Lift tak bardzo wydłuża rzęsy (do 5 milimetrów)? Kluczem do sukcesu jest odpowiednia aplikacja i wykorzystanie możliwości, jakie daje innowacyjna silikonowa szczoteczka. Jej przednia część unosi i pogrubia włoski, natomiast boczny grzebień perfekcyjnie je rozdziela, a także dodatkowo wydłuża rzęsy i dodaje im objętości. Potwierdza to także Agnieszka Wilki, oficjalna makijażystka L’Oréal Paris, która Telescopic Lift używa regularnie podczas swojej pracy.

Maskara Telescopic rozdziela i wydłuża rzęsy oraz podkreśla nasadę rzęs, przez co ich linia wydaje się być zagęszczona

Aga zwraca również uwagę na uniwersalność tuszu do rzęs L'Oréal Paris. W zależności od potrzeb, efekt jaki daje maskara może być delikatniejszy lub mocniejszy – wieczorowy: „Świetne w tej maskarze jest to, że dzięki szczoteczce, która ma różne końcówki, można osiągać różne finalne efekty – wszystko zależy od tego jak jej użyjemy i na jakim efekcie nam zależy”. 

Jak więc używać Telescopic Lift? Agnieszka Wilk przygotowała specjalny tutorial, który ma pomóc wykorzystać w pełni potencjał tej viralowej już maskary. Jak się okazuje, od idealnych rzęs dzielą nas tylko trzy kroki:

Wygląda na to, że tym razem za rozgłosem idzie także jakość, a Telescopic Lift zasłużenie zagościła na liście najbardziej rozpoznawalnych tuszów do rzęs na rynku.