"Tu i Teraz by Cajmel" 

Motyw przewodni kampanii? Mijający czas. Cajmel w kampanii zabiera nas w miejsca, które sprzyjają refleksji. Jakiej? "By chwytać chwile, zatrzymać się i być Tu i Teraz. Bo Teraz jest ważne i Twoje. Szczególnie w obecnych czasach, w których nieubłaganie pędzimy. Warto zatrzymać się, poczuć, zgłębić się i poznać siebie - Tu i teraz. Taka właśnie jesteś. Bądź sobą. Bądź Tu i Teraz" - czytamy w opisie kampanii. 

Żyj szybko,  aby zmieścić jak najwięcej chwil  w jednym życiu. Każdy dzień jest kawałkiem historii, której nikt nie jest w stanie opowiedzieć do końca.

Opowiedzeniu tej historii sprzyja krajobraz Bieszczad. Cajmel zabrała nas w głąb górskich łąk, lasów i potoków, w których czas płynie jakby wolniej. 

Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna. 

Tajemnicza, lekka, pełna refleksji... Kampania marki doskonale współgra z nową, jesienną kolekcją Renee. Znajdziemy w niej golfy, mięsiste swetry zarówno w wydaniu pastelowym, jak i w bardziej stonowanych kolorach, szerokie, dzianinowe i sztruksowe spodnie, oversizowe płaszcze i combat boots w różnych odcieniach. My zakochałyśmy się w wersji czarnej: 

Na zdjęciach patrzymy w wieczność.

Jesienna kolekcja Renne to jednak nie tylko dzianina w wydaniu vintage. Znajdziecie w niej także sporo błysku, w tym piękną, cekinową sukienkę z rękawami typu balloon, którą Cajmel połączyła ze wspomnianymi już wcześniej ciężkimi, długimi butami. Jesienną linię marki ożywia także metaliczny błysk, który przejawia się pod postacią oversizowych tunik i kolarskich szortów (ten szmaragdowy kolor!) - będziemy nosić je również jesienią, w zestawieniu z długimi, miękkimi swetrami i kowbojkami.

Elementy z kampanii "Tu i Teraz by Cajmel" . Kolekcja jest już dostępna na www.renee.pl