Slow Space by PUMA to projekt, który powstał z inicjatywy Oli Kwiatkowskiej, joginki i twórczyni Slow Living Poland. Przedsięwzięcie jest realizowane we współpracy z marką PUMA, która już od lat aktywnie pomaga kobietom w budowaniu poczucia własnej wartości i pewności siebie. Jako główny partner wydarzenia, PUMA wspiera większość zaplanowanych aktywności.

Ola Kwiatkowska, pomysłodawczyni projektu Slow Space by PUMA / Mat. prasowe

Slow Space by PUMA we Wrocławiu 

Koniec wakacji nie musi oznaczać końca odpoczynku i praktykowania self-care. Trzecia edycja Slow Space by PUMA to okazja do tego, aby uchronić się przed jesienną chandrą, „utulić” samą siebie, a także zgłębić tematy związane z wrażliwością, bliskością i emocjami.

Podczas trwającego od 18 września do 14 października wydarzenia uczestnicy będą mogli wyciszyć się dzięki medytacji, rozluźnić na zajęciach jogi i pilatesu czy zadbać o relację ze swoim ciałem na zajęciach z tańca intuicyjnego. Wszystkie aktywności będą odbywać się przez 6 dni w tygodniu.

Program trzeciej edycji Slow Space by PUMA

Slow Space by PUMA to jednak przede wszystkim szansa na poznanie wielu inspirujących kobiet, które dzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym, dodają skrzydeł oraz motywują do działania.

Mat. prasowe

Zajęcia jogi poprowadzą Ola Kwiatkowska (@slowlivingpoland), Magdalena Janik (@madalena_yoga), Natalia Zięba (@nataliayoga.pl) i Magdalena Małkiewicz (@yoga_siodmepoty_wroclaw). W programie są też pilates z Kornelią Mulak (@eventfuljourney) i Dagmarą Syprzak (@Dagmarą Syprzak), a także treningi fitness pod okiem Marty Kruk (@codziennie_fit). Natomiast wtorki i czwartki to dni poświęcone na spotkania 1:1 z konsultantką ajurwedyjską, Marią Pronobis (@rasayana_yoga_ayurveda), oraz osteopatką ginekologiczną i fizjoterapeutką, Anną Dalszewską (@osteopomaga).

Magdalena Janik / Mat. prasowe

Każdy weekend upłynie pod znakiem warsztatów grupowych, które poprowadzą psycholożka, Marta Niedźwiecka (@niedzwiecka_marta), psychoterapeutka, Ania Cyklińska (@aniacyklinska), projektantka produktu i przestrzeni, Joanna Jurga (@jojurga), oraz beauty coach, Aleksandra Knaflewska (@na_temat_piekna). Ale to nie wszystko…

Podczas trzeciej edycji Slow Space by PUMA można będzie także wziąć udział w zajęciach jogi i pilatesu organizowanych przez Nałęczowiankę. Cykl spotkań pod hasłem „Jak nie NAŁ, to kiedy?” poprowadzą Ola Kwiatkowska i Iga Majewska (@warsawpilates).

Swoje cegiełki dołożyły też marki Yves Rocher i Philips. Pierwsza planuje treningi Stress Relief połączone z automasażem twarzy i głowy. Druga zaprasza na zbiegi depilacji IPL i zajęcia z tańca intuicyjnego, które poprowadzi tancerka i choreografka, Ilona Bekier-Ekwa.

Mat. prasowe

Wrocławski pop up-u Slow Space by PUMA będzie zlokalizowany przy ulicy Szewskiej 70 (wejście od ulicy Wita Stwosza). Do wydarzenia może dołączyć każdy, kto zarejestruje się na stronie slowspacebypuma.pl oraz wpłaci symboliczną kwotę w wysokości 20 zł (cały dochód zostanie przekazany na Fundację Świadomi). Pierwsza pula biletów jest dostępna od 8 września.