Jesień i zima to pory roku, które nie pobłażają naszej skórze. Wiatr, mróz i deszcz, a do tego jeszcze ogrzewanie i suche powietrze w domu czy biurze bardzo uwrażliwiają naszą cerę. Jaki podkład wybrać, aby trochę jej ulżyć? Najlepiej taki, który będzie stanowił dobrą "warstwę ochronną", znieczulającą oddziaływanie warunków zewnętrznych na skórę. Jesienią i zimą decyduj się więc na kryjące, trwałe podkłady, które nie będą się szybko ścierać. Zwróćcie uwagę również na odżywczą formułę - dobrze, jeśli znajdą się w niej składniki pielęgnujące. 

Trwały podkład na jesień i zimę  

Tej jesieni testujemy nowość marki Too Faced - Born This Way Matte, czyli młodszą siostrę podkładu Born This Way, który od lat znajduje się w naszych kosmetyczkach. Born This Way Matte ma beztłuszczową, matującą formułę, która doskonale stapia się ze skórą i nie tworzy efektu maski. "Matowa formuła doskonale utrzymuje kolor, jednocześnie kryjąc niedoskonałości oraz nadając skórze matowy i naturalnie nieskazitelny wygląd przez cały dzień" - zapewnia producent. Jak to wygląda w praktyce? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sephora Polska (@sephorapolska) Paź 14, 2020 o 12:00 PDT

Pierwszym, co zauważyłyśmy podczas aplikacji podkładu, jest jego niezwykle przyjemna, lekka konsystencja. Wykończenie? Matowe, ale jednocześnie bardzo naturalne. Born This Way Matte zapewnia krycie od średniego do pełnego, jednocześnie nie obciążając skóry. Makijaż wygląda świeżo i młodzieńczo, a przy tym jest maksymalnie trwały - bez problemu przetrwał długi dzień w redakcji i późną kolację z przyjaciółkami. Dodatkowo, Born This Way Matte jest również wodoodporny! Przetrwa zarówno mżawkę, jak i prawdziwą ulewę. 

My już nie szukamy dalej! Ten sezon makijażowo upłynie nam pod znakiem Born This Way Matte - podkładu, który sprawdzi się niezależnie od panujących na dworze warunków. Wróżymy mu szybkie osiągnięcie statusu sold out! Born This Way Matte znajdziecie na stronie Sephora.pl aż w 30 odcieniach. Szukajcie go w zakładce nowości!