Bonjour! Emily Ratajkowski pojawiła się w najnowszej kampanii marki Jenny Fairy, wcielając się w rolę eleganckiej paryżanki. Ty możesz wyglądać równie stylowo. Zainspiruj się lookami modelki i odwzoruj je przy pomocy butów i dodatków, które znajdziesz w salonach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji mobilnej. C’est très chic!

Przeciwieństwa się przyciągają? Oui. Czerń i biel w duecie to jedno z najmodniejszych zestawień kolorystycznych tego sezonu. Czarny total look, w którym pojawia się Emily Ratajkowski, został przełamany stylowymi, białymi platformami w klimacie lat 90. Kontrastująca torebka midi marki Jenny Fairy idealnie dopełnia całość.

Mat. prasowe

Propozycja dla miłośniczek dziewczęcego stylu? Paryżanki stawiają na jasne kolory, dlatego idealnym wyborem będzie kremowy komplet. Zainspiruj się grzecznym lookiem Emily Ratajkowski, który urozmaicisz podkolanówkami. Dodatkowo postaw na klasyczne balerinki, które ponownie wracają do łask, i pastelową torebkę od Jenny Fairy.

Mat. prasowe

Ulubiona marka influencerek doskonale zna się na trendach. Pastelowy look w klimacie lat 60. to prawdziwy crème de la crème tego sezonu. Emily Ratajkowski wybrała dziewczęcą lawendę. Ty również możesz osiągnąć taki efekt, wybierając prostą sukienkę mini w zestawieniu z kolorowymi rajstopami w podobnym odcieniu. Baleriny z klamrą w kontrastujących kolorach oraz urocza torebka ozdobiona perłami perfekcyjnie uzupełnią ten paryski look.

Mat. prasowe

Obuwie i dodatki marki Jenny Fairy dostępne są w salonach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji mobilnej.