Wakacje już zaplanowane? Nawet jeśli nie znalazłaś jeszcze chwili na podjęcie tego zadania, dodamy trochę motywacji. Nieważne czy ze swojego czasu wygospodarujesz tylko kilka dni na weekendowy wyskok nad jezioro, czy wakacje w tropikach. W każdej sytuacji pojawi się to samo pytanie... w co się ubrać?

Trendy 2014: jednoczęściowe kostiumy kąpielowe

Bierzemy pod lupę jednoczęściowe kostiumy kąpielowe, które cieszą się niesłabnącą popularością. W ofertach sieciówek znajduje się wiele różnorodnych motywów. Zadowolą zarówno fanki florystycznych wzorów, jak i minimalnego stylu, a także konstrukcyjnych rozwiązań. Nie brakuje romantycznych propozycji, eleganckich krojów, sportowej nuty oraz inspiracji lookiem retro i pin-up.

Trendy 2014: jednoczęściowe kostiumy kąpielowe / Topshop, Seafolly, Stella McCartney dla Adidas, Reformy, Topshop / kolaż ELLE.pl

Wśród jednoczęściowych kostiumów kąpielowych możemy wybierać także spośród różnorodnych fasonów. Jest wiele krojów pozbawionych ramiączek, eksponujących ramiona oraz geometrycznie powycinanych sylwetek. Pojawiają się również wiązania na karku, ale nie brakuje także tych o klasycznym, ponadczasowym kroju.

Wybrałyśmy najciekawsze propozycje kostiumów kąpielowych dostępnych w aktualnych ofertach siecówek. Wybierz swój ulubiony! 

Trendy 2014: jednoczęściowe kostiumy kąpielowe, galeria >>>