Medaliony TOUS - to kolekcja, która potwierdza wartość medalionu będącego pierwotnym i podstawowym wyrazem sztuki jubilerskiej. Uwielbiana przez nasze babcie i prababcie ozdoba na szyję, całkowicie zapomniana, teraz ma szansę znów wrócić do łask. Projektanci firmy spersonalizowali medaliony tak, by odpowiadały aktualnym trendom oraz stylowi marki. 

Medaliony TOUS

Kolekcja jest nawiązaniem do tzw. czułych historii (przeczytajcie wywiad z dziewczyną, która wprowadziła markę TOUS do Polski>).

Po raz kolejny TOUS opowiada poprzez swoją biżuterię ludzkie historie. 

Nie bez powodu firma TOUS zdecydowała się wydać kolekcję na światło dzienne właśnie w czasie Dnia Kobiet. Medaliony można ofiarować w prezencie, aby uczcić przełomowe wydarzenia i specjalne okazje. Stanowią odbicie głębokich, osobistych przeżyć. Towarzyszą ważnym momentom w naszym życiu. Medaliony wykraczają poza jubilerską modę i estetykę, stając się amuletami i naszymi ponadczasowymi skarbami. Dopełnienie kolekcji stanowią modele zaprojektowane specjalnie na najczęściej świętowane okazje, jak Dzień Zakochanych, Dzień Matki czy właśnie Dzień Kobiet. 

Medaliony TOUS

Mając jednak na względzie aktualną modę, marka TOUS wprowadziła tzw. styl mix & match - łączenie medalionów, łańcuszków i tworzenie unikatowych zestawów. To zapewnia nieskończone opcje rozmaitych kombinacji i jest kwintesencją trendów 2017 roku. 

Mężczyźni, podarujcie swoim kobietom medaliony TOUS, tak by mogły poprzez nie opowiedzieć swoje osobiste historie.