Tym razem nie biel, czerń czy beż. Totême, słynna firma założona przez Elin Kling i Karla Lindmana rozszerza swoją ofertę o nowe modele, dostępne w ramach współpracy z luksusową platformą Mytheresa. Marka nie od dziś znana jest ze swojego klasycznego sznytu i rzeczy, które mimo kolejnych sezonów nadal świetnie się prezentują. Totême jest świetnym odzwierciedleniem "slow fashion", a to doceniają klientki brandu na całym świecie, również gwiazdy instagrama. W ramach współpracy z Mytheresa wzięto pod lupę koncepcję "nowoczesnego uniformu".

Kapsułowa kolekcja skandynawskiej marki jest rozszerzeniem linii na sezon wiosna-lato 2021. Premierowa oferta Totême x Mytheresa składa się z dziewięciu ponadczasowych elementów, będących "reinterpretacją ulubionych form marki". A wszystko to w neutralnych, ale bardzo twarzowych odcieniach. Tutaj ascetyczne linie łączą się z dziewczęcymi koszulami czy długimi kardiganami w kolorze "baby blue". Jest stylowo, ale i wygodnie, dzięki czemu wybrane przez nas rzeczy sprawdzą się również na przełomie kolejnych sezonów. 

Warto również dodać, że część "kapsuły" wyprodukowano z poliestru pochodzącego z recyklingu, co jest kolejnym dowodem na to, że Totême rozwija swój plan zrównoważonego rozwoju. Do 2030 roku marka chce wykorzystywać jedynie materiały przyjazne dla środowiska.