Torebki Wittchen w Lidlu - tym razem do sklepów w całej Poslce trafi aż 70 wzorów w kilku wersjach kolorystycznych. Przy poprzednich premierach modele od rodzimej marki wyprzedały się w ciągu kilku godzin (filmiki z pierwszego dnia sprzedaży szybko zdobyły status "viralu" w polskim internecie). Czy tym razem będzie podobnie? Wszystko na to wskazuje, ceny za skórzane torby są bardzo niskie! Koniecznie sprawdźcie ich ich koszt.

Torebki Wittchen w sklepach Lidl! Wiemy kiedy trafią do sprzedaży

Za torby Wittchen wykonane ze skóry klasycznej zapłacimy w Lidlu tylko 279 zł. Bez względu na kolor, czy rozmiar - cena jest jedna! Na dodatek, plecak ze skóry Nappa ("miękkiej i delikatnej") kosztuje tyle samo. Oprócz wspomnianej już skóry klasycznej znajdziemy też wyroby stworzone ze skóry Saffiano ("wytrzymała i odporna na zarysowania"), Palm, Stripe, czy Lizard ("stylizowana na skórę jaszczurki"). Trochę tańsze będą w Lidlu męskie listonoszki Wittchen z włoskiej skóry (189 zł). Uwaga, dostępne będą w trzech kolorach: czarnym, brązowym i granatowym.

"Nasza współpraca z Lidlem trwa nieprzerwanie od 2012 roku. Regularnie proponujemy klientom skórzane torebki i elegancką galanterię, które stanowią odpowiedź na globalne trendy. (...)  Zupełną nowością są męskie listonoszki, które za praktyczność i klasykę są cenioną przez Panów alternatywą dla aktówek" - ujawnia Monika Wittchen, wiceprezes zarządu Wittchen S.A.

Torebki Wittchen w sklepach Lidl będzie można już kupić w sobotę, 6 października 2018 roku aż do wyczerpania zapasów. To już 12 edycja tej promocji. W sierpniu tego roku Wittchen zanotował 10% wzrost przychodów ze sprzedaży detalicznej. Jak podaje serwis dlahandlu.pl, wartość tegorocznej współpracy marki galanteryjnej z Lidlem wynosi 24,5 mln zł netto.

Zobacz: Torebki Wittchen w sklepach Lidl! Wiemy kiedy trafią do sprzedaży [CENY] >>