Zuzanna Bijoch w Top Model 3

O swoim udziale w Top Model 3 Zuza Bijoch opowiadała w wywiadzie dla ELLE.pl. W programie pojawiła się jako ekspert i razem z Katarzyną Sokołowską uczyła kandydatki trudnej sztuki chodzenia po wybiegu. Ze zdjęć ujawnionych przez TVN wynika, że Zuzę zobaczymy już jutro, w 6. odcinku Top Model 3. Finalistki programu nie będą miały łatwego zadania - na zdjęciach widać jak walczą o równowagę w oryginalnych butach na ekstremalnie wysokich platformach. Doświadczenie na pewno się przyda, choć w większości pokazów mody modelki noszą klasyczne, bezproblemowe szpilki. 

Zadania w 6. odcinku Top Model 3

W jutrzejszym odcinku kandydatki będą musiały zmierzyć się ze strachem. W zwiastunie programu zostały zmuszone do przejścia po szklanym wybiegu zawieszonym nad ziemią. Na szczęście ubrania z nowej kolekcji Mariusza Przybylskiego wyglądają na wygodne i krępują ruchów modelek. Zgadujemy, że udział Ani Cybulskiej w pokazie projektanta mógł być nagrodą za bezbłędne wykonanie tego zadania. 

Jako gość specjalny pojawi się także wokalistka Ewelina Lisowska. Będzie uczyć dziewczyny z Top Model 3 zachowania na scenie. W sesji zdjęciowej finalistki wcielą się w rolę gwiazd rocka i będę pozować unosząc się na rękach tłumu "fanów". Zadanie wydaje się bardzo trudne - pozowanie w tej pozycji wymaga od modelki doskonałego panowania nad ciałem. Czy debiutantki sprawdzą się na planie zdjęciowym?

Migawki z 6. odcinka Top Model 3 zobaczycie w GALERII