Vault by Vans to najbardziej ekskluzywna linia marki i najpiękniejszy ukłon dla jej dziedzictwa. Vault często sięga do archiwum Vans, występuje w mocno limitowanych dropach i nie unika utalentowanych brandów, artystów czy projektantów, z którymi wspólnie celebruje najważniejsze dla siebie wartości: sztukę, muzykę i kulturę streetową. Współpracę z Vault by Vans nawiązali już m.in. Supreme, Kenzo, KAWS, Patta, WTAPS, Takashi Murakami czy Fear of God. 

 Vans Vault x Vibram

Sk8-Hi i Authentic w wersji high fashion? W modzie są mocne, traperowe podeszwy, z których słynie założona w 1937 roku we Włoszech marka Vibram. Współpraca obu brandów zaowocowała więc jedną z nowocześniejszych i najbardziej obiecujących streetwearowych kolekcji sezonu.

Obie marki łączy kilkudziesięcioletnia historia tworzenia obuwia oraz ogromna pasja w projektowaniu klasycznych modeli, przy jednoczesnym rozwijaniu innowacyjnych rozwiązań.

A w linii Vans Vault x Vibram innowacji nie brakuje. Modele SK8-Hi Reissue LX i Authentic LX, które znalazły się w kolekcji, wyróżnia charakterystyczna, mocno osadzona w trendach podeszwa Vibram, a ta - dzięki technologii Vans UltraCush - zyskała większy komfort noszenia i odciążyła stopę.

W linii znajdziecie 2 wersje kolorystyczne: białą i czarną. Obie zostały ozdobione małym, pomarańczowym logo Vibram na podeszwie. Dodatkowo, jeżeli jesteście fanami Vansów za kostkę, w kolekcji znajdziecie także model z wysoką cholewką. 

Kolekcja Vault by Vans x Vibram jest dostępna w jedynym w Polsce sklepie oferującym ekskluzywną linię Vault by Vans – Chmielna 20 Lab w Warszawie.