Ten produkt to pianka Xtra Large Bombshell Volumizer od Color WOW. Bardzo prawdopodobne, że markę tę dobrze kojarzycie z TikToka czy Instagrama, ponieważ w ostatnich miesiącach wiele jej produktów stało się viralem. Ale czy zdążyłyście już przetestować któryś z produktów Color WOW? Jeśli wasze oklapnięte włosy potrzebują stylizacyjnego „kopa”, który odbije je od nasady i sprawi, że będzie ich optycznie więcej, to musicie przetestować kultową piankę uwielbianą przez gwiazdy.

Jak działa Color WOW Xtra Large Bombshell Volumizer?

Zasadę stosowania pianki Dimitris Giannetos zdradził magazynowi InStyle. Wyjawił, że stylizację fryzury Amal zaczyna od umycia jej włosów. Po osuszeniu ich ręcznikiem, fryzjer „wciera” porcję musu w nasady włosów – liftingująca pianka unosi je i utrwala, dzięki czemu efekt volume trwa wiele godzin. „Kocham ten produkt, bo daje niesamowitą objętość i odbija włosy od samych korzeni” – dodał stylista.

Warto dodać, że kosmetyk ma właściwości termoochronne – dzięki temu włosy podczas suszenia i stylizacji nie niszczą się. Xtra Large Bombshell Volumizer na tle innych tego typu produktów wyróżnia się też brakiem alkoholu w składzie. Naprawdę trudno znaleźć na rynku piankę, która w formule nie zawierałaby Alcohol Denat. – tutaj producentowi udało się go wyeliminować, dzięki czemu kosmetyk nie wysusza pasm.

Dimitris Giannetos dodał jeszcze, że po aplikacji pianki u nasady, pokrywa końce włosów sprayem Dream Coat – także od Color WOW. To najbardziej viralowy produkt marki, który jest hitem TikToka. Spray zapobiega puszeniu, chroni włosy przed wysoką temperaturą, dyscyplinuje je i nabłyszcza. To must-have wielu profesjonalistów – często sięga po niego także Chris Appleton, fryzjer Jennifer Lopez.