Latem nie chcemy nakładać zbyt wielu warstw na twarz, ale z drugiej strony musimy pamiętać o ochronie przeciwsłonecznej z wysokim filtrem SPF. Na szczęście na rynku mamy już wybór świetnych produktów 2 w 1, a nawet 3 w 1. Najnowsza propozycja z pewnością skradnie wam serca, tak jak innym internautkom na całym świecie. O jaki produkt chodzi?

To słynne serum pielęgnuje, chroni przez promieniowaniem UV i daje efekt jak po nałożeniu podkładu. W końcu jest ogólnodostępne w Polsce!

Mowa o kultowym już "Super Serum Skin Tint Broad Spectrum SPF 30" od Ilia Beauty. Nawet jeśli nie słyszałyście o tym produkcie, to z pewnością znacie tę charakterystyczną buteleczkę przewijającą się w wielu postach na instagramie. Dlaczego ten kosmetyk ma tyle fanek? To świetna propozycja, gdy latem (ale nie tylko) nie chcemy aplikować wspomnianych warstw, ale zależy nam na odpowiedniej pielęgnacji oraz ochronie. Wegańskie serum Ilia dogłębnie nawilża - zawarto kwas hialuronowy (makro i mikro), skwalan oraz niacynamid. Ale to nie wszystko. Do receptury dodano też mineralny filtr SPF 30 (tlenek cynku bez nanocząsteczek) chroniący przed promieniowaniem UVA, UVB, UVC, niebieskim światłem i promieniowaniem podczerwonym. Nie pozostawia białej warstwy na skórze oraz nie zatyka porów. Nie zawiera też silikonów, substancji zapachowych, olejów czy filtrów chemicznych. Mogą go stosować także osoby z cerą wrażliwą. 

Jego kolejną zaletą jest nadanie równego kolorytu skórze (producent oferuje 18 odcieni). "Skin Tint wyrównuje koloryt skóry, zmiękcza drobne linie i niedoskonałości oraz daje efekt naturalnego wykończenia" - obiecuje producent. A patrząc na pozytywne opinie, które znajdziemy w internecie, tak rzeczywiście jest. 

Słynne serum Ilia dostępne jest już na najbardziej znanych platformach sprzedażowych w Polsce. 30 ml buteleczkę kupicie m.in. w perfumeriach Douglas, Sephora oraz Zalando Beauty.

Kosmetyki Ilia, które możesz już kupić