Czas słuchania muzyki dla większości z nas jest niezwykle ważną częścią dnia. Zostajemy sam na sam z ulubionymi utworami i własnymi myślami, często przenosimy się przy tym w inną przestrzeń, całkowicie odcinając się od rzeczywistości. Ten czas zasługuje na najlepsze - w platformach streamingowych szukamy jakości master, a zakup nowych słuchawek bywa naprawdę emocjonującym przeżyciem. 

Na przeciw wszystkim audiofilom i fanom dobrego designu wyszła marka Huawei, dodając do swojej oferty nowość - Huawei FreeBuds Pro, pierwsze słuchawki z inteligentną dynamiczną redukcją szumów, dostępne w Polsce. W Huawei FreeBuds Pro zawarto technologię, która identyfikuje rodzaj szumów wokół użytkownika, automatycznie dostosowuje poziom redukcji hałasu do środowiska i przełącza się na odpowiedni tryb. "Trybami można zarządzać również z poziomu aplikacji AI Life, w której do wyboru są 4 tryby – dynamiczny, komfortowy, ogólny i najwyższy. Po włączeniu trybu „świadomość”, słuchawki odtwarzają muzykę w najwyższej jakości przepuszczając jednocześnie głosy z otoczenia, dzięki czemu użytkownik może słuchać muzyki na przykład podczas pracy w biurze i w tym samym czasie rozmawiać z innymi osobami" - czytamy w informacji prasowej. Dodatkowo, słuchawki redukują również szum wiatru - sprawdzą się zarówno podczas jesiennych spacerów, jak i na stoku.

Huawei FreeBuds Pro są bezprzewodowe, co dla wielu na pierwszy rzut oka może stanowić ogromny minus. Powód? Żywotność baterii. W przypadku tych słuchawek nie jest ona problemem - używane razem z etui ładującym, Huawei FreeBuds Pro umożliwiają aż 30 godzin słuchania muzyki, a bez użycia etui aż do 7 godzin ciągłej pracy.

Najnowsze słuchawki obsługują ładowanie bezprzewodowe Huawei SuperCharge, dzięki czemu w zaledwie 10 minut słuchawki mogą naładować się do 30% przewodowo i 18% bezprzewodowo.  

I teraz funkcja, która nam spodobała się najbardziej. Huawei FreeBuds Pro posiadają rozbudowaną nawigację za pomocą gestów. Gdy "uszczypniecie" słuchawkę raz, odbierzecie lub zakończycie połączenie, a także wstrzymacie muzykę. Ten sam gest wykonany dwukrotnie pozwoli włączyć następny utwór, a wykonany trzykrotnie pozwoli odtworzyć poprzedni. Dodatkowo, przesunięciem w górę lub w dół regulujecie głośność! 

Nie możemy nie wspomnieć o wyjątkowym designie - minimalistycznym i niezwykle eleganckim. Słuchawki dostępne są w kolorze białym i czarnym, ale pod koniec października w sprzedaży pojawi się także wersja srebrna.

Nowość Huawei warto połączyć ze specjalną aplikacją Huawei AI Life, która ułatwia zarządzanie produktami marki. Pozwala na szybkie parowanie urządzenia ze smartfonem, instalowanie aktualizacji, sprawdzanie poziomu naładowania baterii, a także włączenie lub wyłączenie dynamicznej redukcji szumów.

Huawei FreeBuds Pro w okresie sprzedaży premierowej między 15 a 30 października, będziecie mogli kupić wraz z inteligentną opaską sportową Huawei Band 4 Pro w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie oraz w sklepach Komputronik, Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, x-kom oraz w sieci Plus.