Wiemy, że na liście najmodniejszych akcesoriów na jesień 2018 znalazła się m.in. torba Saddle Bag Diora, która kosztuje około 10 tysięcy złotych (!). Mamy jednak dobrą wiadomość, inny równie pożądany dodatek tego sezonu możecie mieć już w swoim domu albo kupić w dowolnej drogerii albo sieciówce za kilkanaście złotych. Na pewno zauważyłyście na zdjęciach na instagramie albo w galeriach fotografii street fashion, że dziewczyny noszą ostatnio na włosach przewiązaną wstążkę albo apaszkę. By wykonać taką fryzurę potrzebujecie spiąć włosy gumką w kucyk (wysoki albo niski - obie opcje wyglądają dobrze) i przewiązać je dowolną (najlepiej jedwabną) chustką. Możecie też zrobić z apaszki kokardę, a z przodu puścić luźno pejsy. Nada to waszej fryzurze wakacyjnego luźnego charakteru.

Równie modnie jest nosić apaszkę zawiązaną na głowie - tak jak modelki na pokazie MISBHV (zobaczcie>>) albo tak jak robi to Jessica Mercedes:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jessica Mercedes Kirschner (@jemerced) Wrz 3, 2018 o 11:26 PDT

Gdzie kupić najmodniejszy dodatek na jesień 2018?
Możecie wyjąć z szafy starą apaszkę, włosy przewiązać dowolną wstążką (nawet taką materiałową do pakowania prezentów) albo kupić chustkę w jednej z sieciówce. Wzorzyste modele znalazłyśmy dla was m.in. w Zarze, Mohito i w Mango. Zajrzycie też do sklepu online polskiej marki MOYE. Czeka tam na was gumka do włosów, która udaje zawiązaną apaszką. Właśnie taką nosi m.in. Laura Matuszczyk (znana jako Horkruks).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Laura Matuszczyk (@horkruks) Sie 29, 2018 o 10:17 PDT