QΠШ Robert Kupisz x TIFFI: nowa kolekcja kurtek, kamizelek i płaszczy [trendy jesień-zima 2020/2021]

Kiedy w sezonie jesień-zima 2019/2020 Robert Kupisz zaprojektował kurtki, kamizelki i płaszcze wraz z marką TIFFI, kolekcja okazała się prawdziwym hitem i wyprzedała się na pniu. Nic dziwnego - ten modowy duet pokazał zupełną nowość na polskim rynku i swoją awangardą świetnie wpasował się w trendy oraz przyciągały swoją jakością, dzięki której ubrania mogą posłużyć nam przez lata. Teraz odświeża swoją współpracę i pokazał premierowo kolekcję na jesień i zimę 2020/2021 skierowaną do kobiet i mężczyzn.

Co w niej znajdziemy? Powrót długich płaszczy, kamizelek i kurtek utrzymanych w charakterystycznym dla QΠШ Robert Kupisz stylu - są naszywki z rozpoznawalnym znakiem firmowym, logomania, ozdobne i funkcjonalne zamki, kaptury i rozłożyste kołnierze, a do tego odważna paleta kolorów, którą możecie kojarzyć z innych projektów Kupisza: klasyczna czerń, szarość z fioletowym połyskiem i rozbielony róż. W tegorocznej odsłonie kolekcji będzie można też kupić najpopularniejszy model kamizelki z ozdobnymi zamkami (tym razem w innej odsłonie kolorystycznej). 

Co istotne, uszyte z ortalionu modele zostały wypełnione najwyższej jakości puchem (80% puch, 20% pierze), więc zdecydowanie warto po nie sięgnąć budując swoją garderobę na nadchodzącą jesień i zimę.

"Popularność kolekcji przeszła nasze oczekiwania. Klienci obu marek byli nią zachwyceni! Dostaliśmy dużo informacji od klientów, że niestety nie zdążyli kupić wymarzonych modeli z powodu braku rozmiaru, dlatego na ich prośbę zdecydowaliśmy się wyprodukować kolejną partię kolekcji i przywrócić ją do sprzedaży w tym sezonie. Mamy nadzieję, że tym razem wszyscy będą zadowoleni i uda im się w końcu kupić produkt na który czekali" - opowiada o współpracy Ania Borowska, Prezes marki QΠШ Robert Kupisz

Premierze kolekcji towarzyszy dynamiczna kampania sfotografowana przez Agatę Serge, której bohaterami zostali zaproszeni przez Roberta Kupisza modelka Karolina Warzecha oraz akrobata i Mister Polski 2015 - Rafał Jonkisz. Zdjęcia powstały na tle kolorowych konstrukcji z kontenerów morskich i świetnie oddają miejskiego ducha kolekcji QΠШ x TIFFI. Uzupełnia je film modowy autorstwa Pawła Grabowskiego z  WOW Pictures. 

 

ZDJĘCIA:

Fotograf: Agata Serge

Modelka: Karolina Warzecha / Model Plus

Model: Rafał Jonkisz

Makijaż i włosy: Koleta Gabrysiak

Stylista: Robert Kupisz

Digi Tech: Adam Słowikowski

Asystent fotografa: Zuza Gołaś

Produkcja: Krzysztof Malinowski / KM Media, Ania Borowska / Art Works