Kiedyś rzadko można było zobaczyć Jenner bez długich paznokci, ale od kwietnia 2022 roku coraz częściej eksperymentuje z krótkimi. Ostatni raz widzieliśmy ją z długim manicure, w odcieniu nude w kształcie migdałków, w lipcu tego roku.

Instagram/Kylie Jenner

Manicure w stylu Kylie Jenner

Zola Ganzorigt, hollywoodzka manicurzystka, podzieliła się zdjęciami paznokci, które ostatnio wykonała dla najmłodszej przyrodniej siostry Kim Kardashian – Kylie Jenner. Stylistka paznokci wykonała paznokcie w formie kwadratu, które ledwie wystawały poza opuszki palców celebrytki. Każdy paznokieć pomalowała czerwonym lakierem Pla Gel Polish w odcieniu „Messy Business".

Czerwony lakier Kylie Jenner w tańszej wersji

Klasyczny manicure w domowym zaciszu odtworzysz za pomocą lakieru, który jest dostępny w drogeriach — Sally Hansen Miracle Gel, odcień Rhapsody Red 680. Nie tylko nada zbliżoną barwę do tej, którą ma celebrytka, ale stworzy też efekt paznokci żelowych. Ten lakier jest trwalszy od innych tradycyjnych produktów – sama go wypróbowałam.

Jeżeli wykonujesz manicure hybrydowy, wykorzystaj odcień Neonail, Fiery Flamenco. Czyż sama nazwa nie brzmi zachęcająco? Ten czerwony kolor to absolutny must-have, jeżeli lubisz klasyczne kolory na paznokciach. Fantastycznie oddaje klimat paznokci celebrytki. Poza tym ta krwista barwa jest ponadczasowa.

Młodsza Jennerka coraz częściej decyduje się na kwadratowy manicure w kolorze nude, jasnoróżowym, mlecznobiałym lub czerwonym, jak te na opublikowane zdjęciach. Patrząc na jej ostatnie wybory, można wywnioskować, że krwista barwa jest jednym z jej ulubionych kolorów. Zastanawiam się, czy zimą sięgnie po świąteczną czerwień, a może i inny bożonarodzeniowy kolor?