Open'er Festival 2020: kolejna gwiazda ogłoszona

Już kilka tygodni temu ogłoszono gwiazdę przyszłorocznego festiwalu organizowanego przez Alter Art. Gdy ujawniono, że do Polski przyjedzie Taylor Swift fani wokalistki, jak i samego wydarzenia oszaleli. Jednak to nie jedyna postać, dla której wybierzemy się na Open'er Festival 2020. Już wiemy, że headlinerem festiwalu będzie też... Thom Yorke. Tak, lider zespołu Radiohead! "Legenda muzyki alternatywnej przybywa do Polski ze swoim solowym projektem! Światowa trasa doskonale przyjętego albumu „Anima” zawita w Gdyni 1 lipca, Tent Stage!" - napisali organizatorzy festiwalu Open'er Festival 2020.

"Przez trzy dekady jego twórczość przyjmowała wiele form, obejmując szerokie spektrum gatunków. Dziś, bez względu na to, czy jesteśmy fanami Radiohead czy wyczekujemy jego pobocznych i solowych projektów, jego status jest niepodważalny - Thom Yorke to legenda współczesnej alternatywy. Z radością ogłaszamy, że w lipcu przybędzie do Gdyni, razem z Nigelem Godrichem, jego wieloletnim producentem i współpracownikiem, oraz Tarikiem Barrim - artystą wizualnym. Wspólnie zagrają przekrój jego solowej twórczości." - możemy przeczytać w informacji prasowej.

Ceny biletów na Open'er Festival 2020! 

Uwaga, można już kupić pierwsze karnety z tak zwanej puli Early Bird. Sprzedaż na Open'er Festival 2020 ruszyła 13 września, a bilety w tej cenie będą dostępne do 16 grudnia lub do wyczerpania puli biletów. Ceny wyglądają następująco:

Karnet 4 dni: 539 zł

Karnet 4 dni + pole namiotowe: 639 zł

Karnet weekendowy: 419 zł

Karnet weekendowy + pole namiotowe: 489 zł

Bilet jednodniowy: 299 zł

Karnety regularne na Open'er 2020 będą odpowiednio droższe cenowo:

Karnet 4 dni: 619 zł

Karnet 4 dni + pole namiotowe: 719 zł

Karnet weekendowy: 439 zł

Karnet weekendowy + pole namiotowe: 509 zł

Bilet jednodniowy: 299 zł