Gdy ogłoszono start zdjęć do polskiej wersji „The Office”, niewielu wróżyło produkcji sukces. Obawiano się, że przeniesienie na rodzimy grunt kultowych gagów i przerysowanych postaci, zamiast salw śmiechu będzie wywoływać zażenowanie. Stało się jednak inaczej. Mimo kilku niedociągnięć twórcy mile zaskoczyli odbiorców, co poskutkowało powstaniem następnego sezonu. Za drugim podejściem udało im się skorygować niektóre błędy i jeszcze mocniej odciąć się od pierwowzoru, dzięki czemu pracownicy siedleckiej firmy zostaną z nami na dłużej. Presserwis dotarł do informacji o 3. sezonie „The Office PL”! Co wiemy o kontynuacji serialu Canal+?

„The Office PL” z trzecim sezonem. Fani dostaną dwa razy więcej odcinków

Druga odsłona „The Office PL” zadebiutowała na antenie Canal+ w listopadzie. Na ekrany powrócili Michał Holc (Piotr Polak) i Patrycja Kowalska (Vanessa Aleksander) jako polscy odpowiednicy Michaela Scotta aka Davida Brenta. Nie zabrakło też Adama Woronowicza, który szybko stał się ulubieńcem widzów, wcielając się w miłośnika historii i dawnego ustroju, Darka Wasiaka. Tym razem na planie nie zjawił Dawid Podsiadło, ale jego miejsce zajął aktywista Wojciech Sawicki z Life On Wheelz. Role epizodyczne zagrali także Piotr Cyrwus i Maciej Musiałowski. Według medialnych doniesień 3. sezon sitcomu ma podwoić dotychczasową liczbę odcinków, co oznacza jeszcze więcej przestrzeni dla gościnnych występów i trafnych spostrzeżeń na temat polskiej rzeczywistości. Do tej pory w scenariuszu znalazło się miejsce na żartobliwe komentarze dotyczące polityki, religii i narodowych przywar.

Filmy świąteczne na Netflix. Poznaj najlepsze i najpopularniejsze komedie świąteczne. Co warto obejrzeć jeszcze przed Bożym Narodzeniem? >>

Twórcy nie zdradzają na razie szczegółów kontynuacji. Możemy spodziewać się, że 3. sezon „The Office PL” przyniesie nam jeszcze więcej absurdalnych sytuacji i słodko-gorzkich scen, w których oczekiwania pracowników Kropliczanki zderzają się z rzeczywistością. Być może, podobnie jak miało to miejsce w drugim sezonie, do zespołu dołączą świeżo zrekrutowani specjaliści. Ostatnio za biurkiem usiedli stażysta Adam (Rafał Kowalski) i energiczna Marzena (w tej roli Daria Widawska).