Marka The Odder Side ostatnio ogłosiła "samle sales". Do butików brandu ustawiały się niesamowite kolejki (widziałyśmy i na insta stories, i na własne oczy). Magazyny zostały więc sprawnie posprzątane, a miejsce przygotowano na nową kolekcję. Już od dziś możecie kupić: ażurowe swetry, spódnice w cętki, kurtki w stylu boho, dopasowane sukienki na ramiączkach czy t-shirty w nowych wersjach kolorystycznych czy nowych fasonach. The Odder Side wprowadziło do oferty także jeansy, a jak mówią właścicielki marki, ich swetry wykonano z wełny ze szczęśliwych owiec.

Zanim wybierzecie się na zakupy, koniecznie nową kolekcję The Odder Side na jesień i zimę 2019/2020 obejrzyjcie na kampanijnych fotografiach. Brygida Kubiś i Justyna Przygońska sesję zorganizowały (z pomocą Zosi Komasy, która czuwała nad produkcją całego przedsięwzięcia) w Paryżu. Odważnie, zamiast jednej profesjonalnej modelki, do współpracy zaprosiły 18 dziewczyn, które na co dzień mieszkają w stolicy Francji. Jeszcze odważniej wszystkie zdjęcia Carly Dame wykonała analogiem (bez cyfrowych wersji na wszelki wypadek). Efekt kampanii był więc jedną wielką niewiadomą. Na szczęście wszystko się udało - bo fotografie świetnie eksponują ubrania i oddają ducha french chic.


W kampanii The Odder Side AW19 wzięły udział: Alizee Gamberini, Annabelle Belmondo, Julie Favre, Julie Jane, Milena Studel,Nadja Ghanem, Anna Samaha,Jeanne Du Correau, Leila Macaire, Virgine Nguyen, Anouchka Gauthier, ClaraJoly, Julie Jean Baptiste, Josephine Jeanneau, Emmaneuelle Dahl Eggerickx, Marguerite Thiam, Nika Du Nord i Juny Breeze.