Jennifer Aniston i Reese Witherspoon powracają! Kobiety będą musiały się zmierzyć z konsekwencjami burzy, jaką wywołały, wyjawiając krzywdy, jakie spotkały je w pracy. Do Alex i Bradley dołączą także nowe twarze. Poznajcie szczegóły i zobaczcie ​zwiastun 2. sezonu "The Morning Show".

"Seks w Wielkim Mieście": rozczulające zdjęcie z planu, które podbija dziś Internet! Znamy wszystkie szczegóły kontynuacji kultowej produkcji >>>

"The Morning Show": o czym jest serial

Nagrodzony statuetką Emmy "The Morning Show" przedstawia telewizję śniadaniową oczami ludzi, którzy w niej pracują i każdego ranka budzą Amerykę. Flagowy serial Apple nie tylko pokazuje telewizję "od kuchni" ze wszystkimi jej grzechami, ale porusza kwestie molestowania seksualnego i ruchu #MeToo.

"The Morning Show": obsada

W pierwszym sezonie serialu zagrali: Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Steve Carell, Mark Duplass, Billy Crudup, Nestor Carbonell, Karen Pittman, Desean Terry, Janina Gavankar, Tom Irwin oraz Marcia Gay Harden.

13 nowości na Netflix, które trzeba obejrzeć w czerwcu. Najlepsze filmy i seriale z wartką akcją. Nie oderwiesz się od ekranu przez długi czas >>

"The Morning Show": zobacz zwiastun 2. sezonu serialu!

Czego możemy się spodziewać po kontynuacji serialu? Jak zradza Apple TV+: "Po wydarzeniach z pierwszego sezonu, drugi skupi się na Alex Levy (Jennifer Aniston) i Bradley Jackson (Reese Witherspoon). Do gwiazdorskiej obsady dołączą również: Greta Lee, Ruairi O’Connor, Hasan Minhaj, Holland Taylor, Tara Karsian, Valeria Golino oraz Julianna Margulies.

"The Morning Show": kiedy premiera 2. sezonu produkcji?

Drugi sezon serialu będzie się składał z 10 odcinków, a premiera jest planowana na 17 września 2021 roku.

"Na rauszu": Kierkegaardowska myśl i duńska filozofia hygge >>>