Drugi sezon "The End of the F***ing World" naprawdę powstanie! Za scenariusz ponownie ma odpowiadać Charlie Covell, znana z pierwszego sezonu produkcji. Poza tym w serialu zobaczymy głównych aktorów z pierwszej części - Alexa Lawthera (James) i Jessikę Barden (Alyssa). 

"The End of the F***ing World" - pierwszy sezon

Serial to wciągająca historia pary nastolatków, którzy są bardzo samotni i rozczarowani życiem, dlatego postanawiają uciec z domu. Przyciągają jednak dziwne i niebezpieczne przygody, ale dzięki mrocznym tajemnicom zbliżają się do siebie. Siedemnastolatek, który uważa siebie za psychopatę i jego koleżanka ze szkoły, będąca prawdziwą ignorantką, dopełniają się jak Bonnie i Clyde.

Czytaj też: Netflix: co nowego pojawi się na platformie? Sierpień 2018>>

Pierwszy sezon "The End of the F***ing World" powstał na podstawie komiksu Charlesa Forsmana. Świetna fabuła w komiksie kończy się w momencie, w którym kończy się też ostatni odcinek serialu, dlatego fani obawiali się, że kolejny sezon może być wyprodukowany trochę na siłę. Do tej pory dalsze produkcyjne plany pozostawały wielką niewiadomą - czy twórcy dadzą radę pociągnąć temat, który praktycznie się skończył? I czy nie zaburzy to historii? Teraz jest to pewne: nowy sezon "The End of the F***ing World" już niedługo obejrzymy na Netfliksie. Mówi się, że nie zabraknie głównych bohaterów. 

Produkcja dorobiła się rekordowych wyników oglądalności i okazała się sukcesem, chociaż cały sezon, liczący osiem odcinków, można obejrzeć jednego wieczoru w niecałe trzy godziny.

Więcej: Czy powstanie 3. sezon serialu "13 powodów"? Są problemy z produkcją>>

Nowy sezon "The End of the F***ing World"

Jak się uda wyjście poza scenariusz, który powstał podstawie kompletnego komiksu? W rzeczywistości otwarte zakończenie pozostawia szerokie pole do popisu - być może losy bohaterów wcale nie potoczyły się tak, jak na to wskazywało i James żyje. Kiedy drugi sezon "The End of the F***ing World"? Tego jeszcze nie wiemy. Pewne jest jednak, że produkcja powstanie we współpracy platformy Netflix i brytyjskiej telewizji Channel 4. 

GALERIA: "The End of the F***ing World" - zdjęcia z serialu