Nowa kolekcja toreb plażowych z metką Tezenis

"Nie ma drugiej planety Ziemi" przypomina nam włoska marka, która z miłości do Matki Ziemi i dążąc do zrównoważonego rozwoju zdecydowała się stworzyć kapsułową kolekcję plastikowych torebek z recyklingu. Jedna taka torba, jak czytamy w informacji prasowej, powstaje z aż siedmiu zużytych plastikowych butelek. Pięć modeli, które wypuściło Tezenis, nawiązuje swoimi printami do tegorocznej kolekcji strojów kąpielowych (pisaliśmy o niej ostatnio tutaj: Te kostiumy kąpielowe na lato 2020 od Tezenis będa hitem wakacji. Zobaczcie nową kolekcję włoskiej marki>>) - zdobią je kolorowe pasy w dwóch wersjach, nadruki tropikalnych roślin, lamparcie cętki i kwietne łączki. Dodatkowo uzupełniają je pompony, cekiny i frędzle.

Tezenis, który zdecydował się na wypuszczenie produktu z recyklingu, chce zrobić ukłon w kierunku planety i zatroszczyć się o nią.

Torby dostępne są w sprzedaży od dziś i można je kupić w sklepach Tezenis w całej Polsce. Co istotne każdy klient, który zrobi zakupy za kwotę minimum 100 zł, otrzyma taki dodatek w prezencie (oferta jest ważna do wyczerpania zapasów).

Stroje kąpielowe Calzedonia - lato 2020>>

Moda plażowa 2020: 7 must have'ów na wakacje (także w Polsce)>>